ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Ażurowe sukienki na lato

28 Wrz

Ażurowe sukienki na lato

Bardzo modne tego lata mają być ażurowe sukienki, moda damska zapewne na tym zyska. Mogą występować w różnych wersjach: w całości koronkowe lub tylko częściowo (np. wstawki przy dekolcie).

Na ogół są to bardzo eleganckie sukienki, dlatego też mogą być wykorzystywane przy różnych okazjach, jak np. egzamin, ślub, rozmowa kwalifikacyjna. Jest to co prawda trend, który jest już modny od ponad roku, ale dzięki temu bez problemu można kupić tego typu sukienkę. W sieciowych sklepach można znaleźć różne wersje: z długim rękawem, krótkim, bez pleców, z mniejszym lub większym dekoltem. Na manekinie w sklep moda z całą pewnością znajdziemy taką odzież. Na ogół tego typu sukienki maja długość midi – kończą się w okolicach kolana, taka moda zawsze jest na topie. Dzięki temu są to sukienki, które dobrze wyglądają przede wszystkim u młodych dziewcząt.

Można je zestawiać ze szpilkami, sandałkami na obcasie oraz eleganckimi torebkami.

Jeśli koronkowa sukienka ma być kreacją na wesele, warto do niej dobrać odpowiednią biżuterię. Nie zaszkodzi również elegancki szal. Należy tylko pamiętać, aby nie mieszać zbyt dużej ilości wzorów, bo może to wyglądać nieestetycznie. Ubiór od zawsze uznawany był za wyrażanie naszego wnętrza, a kolorystyka dobierana jest pod wpływem humoru połączonego z innymi czynnikami środowiskowymi i światopoglądowymi. Od lat zauważyć można, że to właśnie kobiety są znacznie bardziej otwarte na urozmaicenia i nowości a także odważne i awangardowe w prezentowanych ciuchach. Całkowicie tak samo jest w sytuacji, gdy musimy wybrać dla siebie suknie na ślub. Sposobów wybierania takiej sukienki jest wiele, bardzo dużo zależy od tego jakiego rodzaju jest to uroczystość, jaka jest pora roku czy też co nie bez znaczenia kim jesteśmy dla pary młodej. Uzbrojeni w taką wiedzę możemy wybierać suknie na ślub cywilny, z całą pewnością uda nam się dzięki temu dobrać wszystko idealnie dopasowane.