ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Czy gra u bukmachera jest zgodna z prawem?

16 Lut

Czy gra u bukmachera jest zgodna z prawem?

Polska jest krajem, w którym od pewnego czasu obowiązują przepisy wprowadzone w ramach ustawy antyhazardowej.

W związku z tą ustawą wiele wirtualnych kasyn, firm pokerowych oraz bukmacherskich zniknęło z polskiego rynku. W ramach tej ustawy wiele firm bukmacherskich musiało całkowicie zakończyć działalność w Polsce lub dokonać jej zmiany. Na szczęście ustawa ta posiada zapisy dopuszczające pewne firmy do świadczenia usług bukmacherskich. Innymi słowy nie oznacza ona całkowitego zakazu grania i możliwe jest znalezienie w kraju kilku firm, które działają w pełni legalnie.

Czy gra u bukmachera jest zgodna z prawem?

Legalne firmy bukmacherskie działające w Polsce

Ustawa antyhazardowa jasno informuje, że nie można korzystać z usług firm hazardowych i bukmacherskich, które nie zostały zgłoszone w naszym kraju i nie płacą podatków w Polsce. Oznacza to, że nie jest możliwe korzystanie z usług zagranicznych firm, które nie posiadają polskich oddziałów i nie dostały licencji zezwalającej na świadczenie takich usług. Na szczęście wielu bukmacherów wchodzi na nasz krajowy rynek zgodnie z zasadami określonymi w opisanej wyżej ustawie. Dzięki temu gracze z Polski zyskują dostęp do coraz większej grupy firm, które są legalne i godne polecenia.

Na obszarze Polski można znaleźć nie tylko firmy krajowe, ale również oddziały zagranicznych firm bukmacherskich. Podczas obstawiania zakładów, firmy takie odliczają swoją prowizję oraz odpowiedni podatek, a wygrane są naliczane już po odliczeniu tych kosztów. To przekłada się na w pełni legalną grę. Co więcej gracz nie musi martwić się żądnymi formalnościami i dokumentami związanymi z legalną grą w Polsce. Wystarczy tylko zarejestrować konto u legalnego bukmachera oraz ewentualnie skorzystać z interesujących promocji gwarantujących przyjemną zabawę i możliwość wygrywania dużych kwot.

Warto użyć przeglądarki internetowej, aby poszukać godnych polecenia promocji i ofert legalnych bukmacherów. Po wpisaniu frazy betfan kod promocyjny można znaleźć kody i odnośniki umożliwiające uzyskanie interesujących promocji oraz bonusów w firmie Betfan. Oczywiście inne firmy również oferują interesujące bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka czy też programy lojalnościowe.