ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Drzwi na stare futryny Pabianice – metodą na zmianę we wnętrzach

7 Sty

Drzwi na stare futryny Pabianice – metodą na zmianę we wnętrzach

Marzyła Ci się metamorfoza wnętrza? Zmieniłeś kolor ścian, położyłeś nowe kafle, wprowadziłeś nowe dodatki i nadal jest coś psuje efekt końcowy – stare futryny.

Stare, metalowe futryny montowane w starym budownictwie kilkadziesiąt lat temu potrafią skutecznie uprzykrzyć życie domownikom i odebrać wszelkie pozytywne aspekty wizualne. Cóż więc począć kiedy szpecą nasze mieszkanie? Opcji jest co najmniej kilka. Najprostszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem jest albo ukrycie, albo wyeksponowanie futryn przy pomocy koloru. Przemalowanie futryn na kolor odpowiadający kolorowi ścian w pomieszczeniu lub kolorowi skrzydła drzwiowego pozwoli nam na pewnego rodzaju „zamaskowanie” futryn na tle wnętrza. Natomiast postawienie na mocny, kontrastowy kolor, uwydatni futryny czyniąc z nich element charakterystyczny wnętrza. Drugim sposobem jest usunięcie starych futryn i wstawienie nowych, jednak jest to metoda, która pochłonie wiele czasu oraz funduszy pozostawiając po sobie całą masę pyłu i kurzu. Najbardziej optymalną metodą, która pozwoli zmienić image naszych wnętrz wydaje się montowanie nowych drzwi na stare futryny przy użyciu specjalnych listew czy ościeżnic regulowanych. Jest to metoda bezinwazyjna, która pozwoli w szybki sposób uzyskać zadowalający efekt. Drzwi na stare futryny Pabianice to idealna metoda na wprowadzenie zmiany w naszym wnętrzu bez konieczności wykonywania dużych prac remontowych.

Drzwi na stare futryny Pabianice – metodą na zmianę we wnętrzach

Czy drzwi na stare futryny można zamontować w każdym wnętrzu?

Oczywiście. W dzisiejszych czasach i dobie wykonywania drzwi na wymiar nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w takim montażu drzwi. Każdy, kto pragnie odmienić swoje wnętrze może wybrać tę metodę.

Jeśli chcemy sprawdzić jakie drzwi na stare futryny Pabianice mają w ofercie warto zajrzeć pod dostępny link. Pełna galeria zdjęć i realizacji z całą pewnością zachęci do odwiedzenia salonów stacjonarnych i wybrania idealnych drzwi do naszego wnętrza.