ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Szycie odzieży dla kobiet

30 lis

Szycie odzieży dla kobiet

Z szyciem odzieży dla kobiet nie ma problemów.

Jeśli mamy chęć zacząć zarabiać na sukienkach czy bluzkach to jak najbardziej można będzie to zrobić. Nie potrzebne nam przygotowanie parku maszynowego. Nie musimy szukać miejsca na szwalnie żeby można było to wszystko sprzedawać. Naszym zadaniem jest szukanie po prostu szwalni, która jest bardzo dobrze przygotowana i jest w stanie spełnić nasze wymagania. Jakie ilości realizuje szwalnia? Zasadniczo nie jest to mniej jak pięćdziesiąt sztuk, ale zdarzają się ustępstwa od tej normy. Tego trzeba się dowiedzieć kontaktując się z nimi. Wtedy wiemy czy kilkanaście sztuk nam wykonają czy trzeba składać większe zamówienie? Jeśli mamy własny sklep albo hurtownie i zależy nam na sprzedaży ubrań to mała ilość będzie niewystarczająca i trzeba będzie ciągle coś zamawiać. W takiej sytuacji o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wybrać się do szwalni raz i zamówić hurtowe ilości szwalnia może nam ubrania zapakować, może dodać wieszaki i wszystko inne, co jest nam potrzebne. Mamy wtedy ubrania przygotowane od razu do sprzedaży. Za każdą usługę płacimy, dlatego trzeba się dowiedzieć jak to wszystko wygląda.

Szycie odzieży dla kobiet

Przeliczamy koszty i wiemy czy to jest dla nas opłacalne czy jednak nie? Wszystkie usługi, jakie nas interesują uzgadniamy indywidualnie.

Nasza współpraca może polegać jedynie na tym, że zlecamy przeszycie materiałów. Możemy jednak pójść dalej i w szwalni zamówić materiały. Niektóre osoby nie mają własnych projektów, dlatego korzystają z pomocy pracowników szwalni, którzy są w stanie je na zamówienie wykonać. Wtedy mamy kompletną usługą na wysokim poziomie. Bardzo dobrze przygotowana szwalnia odzieży damskiej zna się na wszystkim. Są w stanie dostosować się z ofertą do nas. Zrobią wszystko żebyśmy byli bardzo zadowoleni, dlatego warto się będzie do nich zgłosić. Czas oczekiwania na wykonanie zlecenia, z których do nich przyszliśmy to miedzy siedem, a dziesięć dni. Kontaktując się ze szwalnią dowiemy się również, z jakimi cenami za usługę szycia trzeba się będzie liczyć.