ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Wybór adwokata rodzinnego

24 Paź

Wybór adwokata rodzinnego

Jeśli chcemy przeprowadzić sprawę rozwodową to pomoże nam adwokat rodzinny, który pracuje w kancelarii prawnej. Wystarczy skontaktować się z nim, a dowiemy się, jakie dokumenty należy przynieść ze sobą. Po stronie adwokata rodzinnego będzie leżało napisanie pozwu rozwodowego.

Ta strona, która napisze lepszy pozew rozwodowy ma większe szanse na zwycięstwo, dlatego trzeba wybierać do tego zadania kogoś, kto się na tym zna. Pamiętajmy, że jeśli żadna ze stron nie poczuwa się do winy i jedna drugą oskarża to adwokaci odegrają tutaj kluczową rolę i będą mogli przekonać sąd, kto jest winny, a kto nie. Ten, który będzie winny niestety, ale niczego może nie dostać, poza tym, że przyjdzie mu płacić alimenty na dzieci. Jest, zatem, o co walczyć i trzeba taką okazję wykorzystać, a wtedy na pewno będziemy bardzo zadowoleni.

W czym jeszcze pomoże nam adwokat rodzinny?

Adwokat rodzinny pomaga również przy podziale majątku. Chodzi tutaj nie tylko o rozwód i podział pieniędzy czy nieruchomości. Można na adwokata liczyć również wtedy, kiedy jedna ze stron jest uzależniona od hazardu albo trwoni w inny sposób pieniądze. Nie ma wtedy konieczności przeprowadzania rozwodu, ale na pewno trzeba podzielić majątek zanim jeszcze cały nie został stracony. Tak robi wiele osób, bo widzą, że innego wyjścia nie ma.

Wystarczy skontaktować się z kancelarią prawną i powiedzieć, o co nam chodzi, a oni wyślą odpowiednią osobę do nas, która będzie w stanie nam pomóc. Jeśli chodzi o koszty takiej pomocy to wszystko będziemy uzgadniać indywidualnie. Szukając adwokata rodzinnego warto wejść na tę stronę internetową z obszernymi informacjami – adwokat rodzinny.

Dowiemy się, czym konkretnie zajmuje się adwokat rodzinny i będzie można od razu skontaktować się z jednym z najlepszych adwokatów w kraju. Ta osoba na pewno będzie wiedziała jak nam pomóc. Doświadczony adwokat każdego dnia otrzymuje podobne zgłoszenia do naszych i nie boi się podejmować wyzwania nawet, jeśli wygląda na to, że będzie to naprawdę bardzo trudne.