ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

[email protected]

Automat XTX200 DIN SWIVEL

8 cze

Automat XTX200 DIN SWIVEL

Przygotowanie do nurkowania to poważny proces i trzeba wiedzieć jak się za to wszystko zabrać. W pierwszej kolejności będziemy musieli zacząć kompletować odpowiedni sprzęt. Nie jest to tanie, ale całe nurkowanie to drogie hobby i jeśli się na to decydujemy to trzeba mieć świadomość, że tanio się tutaj nic nie kupi.

Sprzęt, który mamy zamontowany to bezpieczeństwo, dlatego w żaden sposób nie opłaca się tutaj oszczędzać, bo może się to zwrócić przeciwko nam. Dlaczego warto wybrać właśnie ten automat do nurkowania? Pod wodą mamy ułatwione obracanie głową, co ma ogromne znaczenie.

Nic nam nie umknie, ale i jeśli jest zagrożenie to szybko będzie można zareagować. Swoboda ruchów z takim automatem jest o wiele większa. Podczas długich nurkowań mamy problemy z mięśniami szczęki, ale mając ten automat nie odczuwamy takiego dyskomfortu. Wybierając coś sprawdzonego i pochodzącego od znanego producenta wiemy, że wybraliśmy właściwie i że na pewno na tym wiele zyskamy.

Dane techniczne automatu

Mam do dyspozycji cztery pory średniego ciśnienia oraz dwa porty wysokiego ciśnienia. Mamy również suchą komorę i automat, który jest odciążony. Całość została pokryta chromem, przez co jest trwała i elektryczna. Mamy również regulacje oporów otwarcia, pneumatyczne odciążony zawór, mikro regulację, automat bardzo dobrze nadaje się również do nurkowań zimnowodnych. Wybierając ten model zyskamy naprawdę bardzo dużo. Zainteresowanie sprzętem do nurkowania jest dzisiaj bardzo duże. Na obecną chwilę, jeśli chcemy sprawdzić wszystkie właściwości automatu do nurkowania to można będzie odwiedzić stronę http://www.bestdivers.pl/sklep/apeks-xtx200-din-swivel/. Mamy tutaj załączone zdjęcia i będziemy wiedzieć jak całość wygląda. Mamy również promocyjną cenę, która powinna zachęcić każdego, kto wie, co taki automat do nurkowania potrafi. Jeśli schodzimy pod wodę to tylko ze sprzętem, który jest sprawdzony i pewny. Wtedy znacząco zmniejszamy jakiekolwiek niebezpieczeństwo, które może wystąpić pod wodą.