ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Cellulit można zredukować za pomocą różnych zabiegów

10 paź

Cellulit można zredukować za pomocą różnych zabiegów

Jeśli zmagasz się z cellulitem, musisz wiedzieć, że może on występować u niemal każdej kobiety w różnym wieku, zazwyczaj na udach i pośladkach.

Co więcej, bycie szczupłą nie uchroni nas przed objawami cellulitu. Ale obecnie mamy do dyspozycji wiele zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej i metod do wykorzystania samodzielnie w domu, które skutecznie zmniejszają widoczność cellulitu i modelują sylwetkę. W domu możemy masować ciało szorstką szczotką, brać naprzemienne ciepłe i zimne prysznice, stosować peelingi antycellulitowe, oraz wcierać w skórę odpowiednie balsamy. Pomóc może również zdrowa, zbilansowana dieta, picie dużych ilości wody, a także ćwiczenia fizyczne. Gabinety medycyny estetycznej mają w ofercie liczne zabiegi wyszczuplające, modelujące sylwetkę, ujędrniające skórę oraz skoncentrowane głównie na walce z cellulitem na różnych obszarach ciała. Redukcja cellulitu za pomocą endermologii to wyjątkowy, nieinwazyjny sposób modelowania sylwetki, redukujący cellulit i poprawiający ogólną elastyczność skóry. Jest to rodzaj masażu w podciśnieniu, który pomaga usunąć złogi tłuszczowe i modeluje sylwetkę. Po serii zabiegów można zauważyć zmniejszenie wymiarów ciała, wygładzenie cellulitu i poprawę jędrności skóry. Zabieg określa się także jako lipomasaż, i jest to nowoczesna generacja nieinwazyjnych zabiegów dedykowanych dla zmniejszenia tkanki tłuszczowej, cellulitu i konturów ciała na ramionach, brzuchu, pośladkach, udach czy biodrach.

Dzięki dużym innowacjom technologicznym redukcja cellulitu podczas takiego zabiegu pozwala uzyskać szybsze i bardziej ukierunkowane wyniki.

Wypróbuj zabiegi na cellulit przedstawione na Moment.pl, a z pewnością twoja sylwetka nabierze smukłości. Aby utrzymać rezultaty zabiegu jak najdłużej, należy chodzić na sesje przypominające przynajmniej raz w miesiącu. Można również wybrać metodę redukcji cellulitu polegającą na urządzeniach wykorzystujących częstotliwość radiową, laser lub chłodzenie do rozbijania komórek tłuszczowych, dzięki czemu są one łatwo usuwane przez naczynia limfatyczne.