ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Kancelaria prawna od praca cywilnego

19 Mar

Kancelaria prawna od praca cywilnego

W przypadku kiedy byli małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia w przypadku rozwodu, może tu chodzić przykładowa o podział majątku, często decydują się na wynajęcie prawnika, który będzie specjalistą w dziedzinie rozwodów i prawa rodzinnego.

Dzięki temu będzie można liczyć na profesjonalną pomoc, adwokat który doskonale zna przepisy z danego obszaru będzie mógł nam doradzić jaką linię przyjąć w czasie rozprawy sądowej, jak przeprowadzić sprawę abyśmy odnieśli z niej jak największą korzyść.

Kancelaria prawna od praca cywilnego

Kancelaria prawna w sprawach o podział majątku

Może być to oczywiście sprawa dotycząca podziału majątku, kiedy małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia, przykładowo na temat wyceny niektórych aktywów, może być to przykładowo wspólna nieruchomość, mieszkanie lub też różnego rodzaju przedmioty, do których byli małżonkowie są przywiązani, i nie mogą dojść do porozumienia w jaki sposób dokonać podziału. Wówczas może chodzić o fachową wycenę, tak aby wszystkie dobra przez nich posiadane zostały podzielone w sposób sprawiedliwy.

Oczywiście może to dotyczyć również opieki nad dziećmi, często małżonkowie chcą uzyskać całkowitą opiekę, wówczas sprawy sądowe mogą być dosyć skomplikowane. Dlatego też doświadczona kancelaria adwokacka będzie tutaj na pewno dużo pomocą jeżeli chodzi o stronę prawną, obowiązujące przepisy w naszym prawie dotyczące opieki nad dziećmi. Dodatkowo także może zostać zasądzone prawo do widywania się z dziećmi, w tym przypadku także obowiązują szczegółowe przepisy dotyczące przykładowo czasu spotkań.

Oczywiście pomoc prawna może być udzielana w bardzo wielu dziedzinach, może dotyczyć spraw rodzinnych, ale także spadkowych czy też karnych, spraw związanych z nieruchomościami. Kiedy poszukujemy tego rodzaju kancelarii, warto wejść na stronę kancelaria-bpg.pl, znajdziemy tam ofertę prawników, którzy specjalizują się w poszczególnych obszarach prawa. Z pewnością znajdziemy adwokata, który będzie mógł reprezentować nas przed sądem w sprawie, która bezpośrednio nas dotyczy, w której będziemy chcieli wygrać ze stroną przeciwną.