ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Korekta blizn na ciele

10 Kwi

Korekta blizn na ciele

Wiele osób ma poważne problemy z bliznami, których się wstydzą. Niestety, ale bywają różne blizny, które w młodości sobie sami zrobiliśmy albo, które są wynikiem różnych chorób.

Jeśli są to blizny niewidoczne gdzieś w miejscach, które są zakryte to można jeszcze to przeżyć i dać sobie spokój. Niestety często takie blizny są w bardzo widocznych miejscach i wtedy trzeba będzie zgłosić się do kliniki gdzie będą stanie nam zrobić ich korektę. Efekt końcowy zależny jest od wielu czynników. Na pewno wpływ na to ma to, jaką mamy bliznę i po czym ona jest. Bardzo ważne jest również to, do kogo się zgłaszamy żeby się blizny pozbyć. Dzisiaj używa się nowoczesnego sprzętu, który pozwala na usuwanie blizn, dlatego warto wybrać się do takiej kliniki, które tym dysponuje. Wtedy wiemy, że jesteśmy pod opieka profesjonalistów, którzy na pewno nam pomogą. Znają się na tym wystarczająco dobrze żebyśmy byli zadowoleni z efektu końcowego.

Jak niweluje się takie blizny?

Polega to na tym, że wstrzykuje się preparat przy pomocy bardzo cienkiej igły. Ten preparat dostaje się pod skórę i tam zaczyna działać. Zabieg nie trwa zbyt długo, bo trzeba tuta liczyć około piętnastu minut. Wszystko zależne jest od tego jak duża jest blizna. O tym jak ma całość przebiegać będzie decydował specjalista, która się na tym bardzo dobrze zna. My nie musimy się niczym zajmować, bo tym czekamy tylko na efekt końcowy. Zabieg zaczyna działać po około dwóch do trzech dni. Całkowity efekt końcowy będzie zauważalny w po około tygodniu. Bardzo dobra wiadomość jest taka, że ten efekt utrzymuje się kilka miesięcy. Im więcej mamy takich blizn tym mniej będziemy płacić za każdą z nich, dlatego warto zastanowić się, co jeszcze chcemy poprawić. Takie zabiegi mają dostępne na stronie kliniki pod adresem http://neobeauty.pl/zabiegi/. Warto się z nimi zapoznać, a dowiemy się jak łatwo można pozbyć się niechcianych blizn, które do tej pory tak bardzo nam się nie podobały. Tam pracują specjaliści, którzy się na tym naprawdę bardzo dobrze znają i nam na pewno pomogą.