ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Musisz sprowadzić ciało z zagranicy

21 Wrz

Musisz sprowadzić ciało z zagranicy

Sprowadzenie ciała z zagranicy, to nigdy nie jest coś co możemy wykonać czy zrealizować we własnym zakresie, trzeba na samym początku uwzględnić tutaj obowiązujące prawo, kwestie sanitarne czy też zasady panujące w danym kraju.

Zatem jeżeli dojdzie do sytuacji, iż musimy sprowadzić ciało bliskiej nam osoby, to najlepszym rozwiązaniem zawsze pozostaje się zgłoszenie do zakładu pogrzebowego, jaki świadczy takie usługi. Oczywiście w ten sposób nie tylko możemy się przygotować do samego pogrzebu, ale też się nie martwić o cały proces czy też transport sprowadzania zwłok z zagranicy. Dodatkowo załatwieniu wszystkich kwestii formalnych czy przygotowaniu stosownych dokumentów, profesjonalne zakłady pogrzebowe wiedzą jak podejść do realizacji takiej usługi. Jak najbardziej z pełnym poszanowaniem zwłok osoby zmarłej jak i najbliższej rodziny, dlatego niech w takim momencie jednym z pierwszych kroków będzie dla nas znalezienie zakładu pogrzebowego który pomoże nam w tej ciężkiej dla nas chwili. Pewnie, że sprowadzenie ciała z zagranicy w taki właśnie sposób, to nie tylko alternatywa ale opcja za którą przemawia co zrozumiałe wiele argumentów oraz zalet. Nie martwmy się więc niczym, z czym związane jest sprowadzanie ciała z zagranicy, nigdy nie szukajmy jakiegoś innego rozwiązania gdyż takie co zrozumiałe nie istnieje, zwłaszcza gdy pragniemy kogoś nam bliskiego pochować na polskiej jednocześnie ziemi czy też uczestniczyć w jego ostatnim pożegnaniu.

Międzynarodowy transport zmarłych, to kompleksowe rozwiązanie

Większość z nas, również osób które pracują lub posiadają kogoś bliskiego za zagranicą, nie ma zielonego pojęcia o sprowadzaniu i transporcie zwłok zza granicy, dlatego w takiej sytuacji warto zajrzeć pod adres internetowy międzynarodowy transport zmarłych. Mieści się tam szereg informacji na temat międzynarodowego transportu zmarłych, oraz co oczywiste i zrozumiałe w razie konieczności lub potrzeby możliwość skorzystania z takiej opcji. Zadbajmy więc o to, aby ciało osoby zmarłej zza granicy dotarło do miejsca jego przeznaczenia i samego pochówku.