ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Warto regularnie umawiać się na zabiegi w gabinetach kosmetycznych

12 lip

Warto regularnie umawiać się na zabiegi w gabinetach kosmetycznych

Wiele kobiet po 30 roku życia zauważa pierwsze oznaki starzenia, takie jak kilka drobnych linii i zmarszczek lub obszarów skóry uszkodzonych przez słońce.

W przypadku kobiet jest to często czas zmian hormonalnych spowodowanych przez środki antykoncepcyjne, ciążę, lub karmienie piersią. Jeśli chcemy zmniejszyć widoczność zmarszczek i stopniową utratę elastyczności skóry, w gabinetach kosmetycznych możemy poddać się różnorodnym zabiegom odmładzającym.

Warto regularnie umawiać się na zabiegi w gabinetach kosmetycznych

Wiele zabiegów oferuje Salon kosmetyczny w Katowicach

Mezoterapia to zabieg polegający na wykonaniu wielu mikroiniekcji w mezodermalną warstwę tkanki podskórnej w celu przywrócenia jędrności i objętości takich obszarów jak twarz, okolice oczu, szyja i dekolt. Aby cieszyć się optymalnymi efektami takiego zabiegu, warto używać tylko najczystszego kwasu hialuronowego do mezoterapii dostępnego na rynku oraz koktajli witaminowych.Wielokrotne mikroiniekcje za pomocą bardzo cienkiej igły są wprowadzane w mezodermę pod powierzchnią skóry. Celem jest zastąpienie kwasu hialuronowego, który jest tracony wraz z wiekiem oraz pobudzenie organizmu do jego wytwarzania.

Wiele gabinetów kosmetycznych oferuje również głębokie złuszczanie z hydro-diamentową dermabrazją i peelingiem chemicznym, dodatkowo masz możliwość detoksykacji i pozbycia się szkodliwych toksyn poprzez drenaż limfatyczny. Jest również dostępny zabieg infuzji tlenowej, który pomaga wprowadzić w głębokie warstwy skóry wszystkie kosmetyki upiększające i przeciwdziałające procesom starzenia za pomocą tlenu. Zabieg tego typu błyskawicznie niweluje utratę objętości, ujędrnia i nawilża skórę do tego stopnia, że wszystkie drobne niedoskonałości zostają wygładzone i mniej widoczne.

Skóra po zabiegach odmładzających jest natychmiast rozświetlona, a cera nieskazitelna, możesz się na wizytę umówić za pośrednictwem strony www.soskinstudio.com – Salon kosmetyczny w Katowicach oferuje różnorodne zabiegi. Wszystkie przebarwienia, blizny potrądzikowe, drobne linie i zmarszczki są zwalczane również za pomocą zabiegów złuszczających. Tego typu procedury skutecznie nawilżają skórę i zwiększają jej ukrwienie.