ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

[email protected]

Wygodny kubek termiczny na napoje i zupy

19 lut

Wygodny kubek termiczny na napoje i zupy

Kiedy chcemy zabrać do pracy coś ciepłego do picia, z pewnością dobrym pomysłem będą kubki termiczne, mogą one zachować temperaturę naszego napoju przez dłuższy czas.

Tego rodzaju kubki mogą utrzymać temperaturę przez wiele godzin. Oczywiście możemy także wlać do nich kawę, którą zakupimy w ulubionej kafejce po drodze do pracy, jest to jest bardzo ciekawa alternatywa dla kubków plastikowych. Nie każdy lubi pić kawę z naczyń jednorazowych, oczywiście warto zwrócić uwagę, iż na rynku znajdziemy wiele modeli ze stali nierdzewnej, są one bardzo łatwe w myciu. Oczywiście możemy spotkać model różnej pojemności przykładowo 300 lub 470 ml, zatem mogą być to całkiem pojemne kubki. Zapewniają one całkowitą szczelność, możemy zatem włożyć je do torby czy też torebki, możemy być pewni że nic się nie wyleje. Z pewnością dużą zaletą jest także możliwość umycia w zmywarce, co daje bardzo dużo wygody, podobnie łatwa w czyszczeniu będzie także przykrywka. Wygodny kubek termiczny na napoje i zupy

Wiele modeli posiada także warstwę zewnętrzną z gumy antypoślizgowej, dzięki temu kubki nie wypadną nam z ręki, są wygodne w użytkowaniu.

Bardzo wygodne są także modele, które umożliwiają napicie się napoju bez konieczności zdejmowania pokrywki. Może być to specjalny otwór, który będzie łatwo otworzyć oraz zamknąć. W tym przypadku warto zwrócić uwagę aby były to kubki które są odporne na zabrudzenia fusami. Oczywiście w zależności od naszych potrzeb możemy zakupić różne modele różnej wielkości mogą być to także dość duże kubki o pojemności 720 mililitrów, które mogą pomieścić dość duże ilości kawy czy też herbaty. Oczywiście w tego rodzaju kubku możemy także przechowywać przykładowo zupę, z pewnością będzie to dobry pomysł na syte śniadanie do pracy. Tego rodzaju kubki znajdziemy na stronie https://www.sklep-faktoria.pl/kategoria-produktu/kubki/termiczne/, możemy znaleźć kubki różnej wielkości, mogą one posiadać różne kolory, warto oczywiście zwrócić uwagę, aby była to stal nierdzewna, wówczas kubek łatwo będzie umyć z resztek kawy czy też zupy. Możliwość umycia w zmywarce z pewnością będzie tutaj dużą zaletą.