ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Wyposażamy dom na kredyt – Ceramika łazienkowa

31 Sty

Wyposażamy dom na kredyt – Ceramika łazienkowa

Produkty ceramiki łazienkowej są zasadniczymi komponentami wyposażenia każdej łazienki.

Odpowiednia jakość, funkcjonalność, kształt i kolor to komfort ich przyszłych użytkowników. W naszej ofercie prezentujemy ceramikę łazienkową nie tylko o wysokiej funkcjonalności, dużej różnorodności wzornictwa i rozmiarów, ale również wykonaną z największą dbałością o każdy szczegół, by wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Pojęcie ceramiki jest dość szerokie – w tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą umywalek, misek WC, pisuarów, bidetów i innych niezbędnych w łazience akcesoriów. Oferujemy szeroką gamę kształtów i materiałów, z których są wykonane. Mamy do zaproponowania zarówno ceramikę wolnostojącą jak i przeznaczoną do skomponowania z meblami. Posiadamy również ceramikę specjalnie zaprojektowaną dla osób niepełnosprawnych, ułatwiającą swoim kształtem korzystanie z niej.

Ceramika łazienkowa w Domino

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty niekwestionowanych liderów branży sanitarnej, takich jak CERSANIT, KOŁO, LAVITA, ROCA, GLOBO czy VILLEROY & BOCH. Designerskie, stylowe i eleganckie wzory z pewnością będą efektowną ozdobą nowoczesnej łazienki. Nadadzą charakteru oraz sprawią, że poczujemy się zaproszenie do korzystania z nich.
W naszej ofercie posiadamy umywalki łazienkowe, które zaspokoją różnorodne potrzeby: wiszące, nablatowe, wpuszczane w blat, lub wolnostojące. Każdy znajdzie dla siebie dogodny kształt i rodzaj: półokrągłe, owalne, prostokątne, zaokrąglone i narożne. Równie jak rodzaje kształtów, różnorodna jest oferta materiałów, z których zostały one wykonane, wśród nich są: bazalt, ceramika sanitarna, durocoat, fineceramic, konglomerat i lany marmur.

Miski do WC

Mamy do zaoferowania miski WC wiszące i stojące, o różnych typach odpływu i różnych wymiarach, umożliwiających montaż w łazienkach o różnej wielkości i kształtach. Do nich dobiorą Państwo wygodną deskę, również wolnoopadającą. Do muszli i wielkości łazienki z łatwością dopasujecie Państwo spłuczki z najdogodniejszym montażem: tylne, boczne z szeroką gamą zaworów napełniających i spustowych, również z funkcją star-stop i czasowych. U nas też dobierzecie model zapewniający szczególną łatwość pielęgnacji, w którym dzięki nowoczesnej technologii nawet małe ilości wody gwarantują znakomite wyniki spłukiwania.

Bidety, pisuary, spłuczki do łazienki

Ponadto znajdziecie tu Państwo bidety, pisuary, spłuczki, kompakty WC, postumenty i półpostumenty. Jeśli chodzi o te pierwsze, mamy do zaoferowania bidety wiszące, stojące i z powłoką Easy Clean. To, co wyróżnia powłokę EasyClea, to polimerowa warstwa ochronna, na której krople wody nie utrzymują się na powierzchni, tylko spływają. Pozwala to na jeszcze lepsze utrzymanie czystości. Znajdą tu Państwo pisuary poziome i pionowe, z automatycznym zaworem spustowym, bez pokrywy i z pokrywą wolnoopadającą, zapewniającą nam wygodę i bezpieczeństwo.
Wszystko to oferujemy w kolorze błyszczącej, śnieżnej bieli, ale nie tylko. Zaspokoimy również bardziej oryginalne i wyszukane oczekiwania i gusta. Nowoczesne kabiny prysznicowe również znajdują się w naszej ofercie, półokrągłe, kwadratowe i prostokątne, symetryczne, asymetryczne i narożne. Spełnią wymogi każdej łazienki i pragnienia każdego jej przyszłego użytkownika. Ponadto oferujemy również akcesoria poprawiające funkcjonalność sprzedawanych przez nas produktów w formie różnego rodzaju nierdzewnych, chromowanych relingów i nóżek, mocowanych do umywalek.

By zapewnić naszych klientów co do jakości produktów, jak również bezpieczeństwa użytkowania, oferujemy gwarancję na 2, 5, czasami 6, a nawet 10 lat. Dlatego nasi klienci mają pewność trwałości i niezawodności zakupywanych u nas towarów. Najwyższą jakość i funkcjonalność urządzeń sanitarnych oraz elegancki i nowoczesny design, znajdziecie u nas Państwo zawsze w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia tego, co przygotowaliśmy w naszej ofercie. Regularnie uaktualniamy nasz asortyment śledząc trendy i nowinki techniczne, zawsze mając na uwadze potrzeby, komfort i oczekiwania naszych klientów.