ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Wysięgniki koszowe do prac na wysokości

19 Lut

Wysięgniki koszowe do prac na wysokości

W przypadku gdy budujemy halę fabryczną, z pewnością musimy zwrócić uwagę, iż będziemy mieli do czynienia z dość wysokim ścianami, cała konstrukcja metalowa będzie dość wysoka, ze względu na wysokość i znajdujący się dach.

W tym przypadku zatem będziemy mieli dużo miejsca, w których będziemy mogli przechowywać różnego rodzaju towary. Tego rodzaju rozwiązania mogą służyć jako magazyny, gdzie zastosujemy bardzo wysokie półki, które mogą być przystosowane do palet euro. Dzięki temu możemy łatwo zarządzać naszym towarem w magazynie i szybko odnajdować interesujący nas towar. Oczywiście w czasie budowy tego rodzaju hali będziemy musieli mieć dobry dostęp do dużych wysokości, jeżeli będziemy chcieli złożyć górne elementy konstrukcji stalowej, także zamontować dach, wówczas będziemy potrzebowali odpowiednich wysięgników, urządzeń które pozwolą dostarczyć wszystkie niezbędne materiały oraz pracowników na określoną wysokość. Oczywiście w tym przypadku nie sprawdzą się raczej rusztowania, wykorzystuje się wysokie dźwigi oraz specjalne podnośniki koszowe, które umożliwiają obsługę oraz pracę na dużej wysokości. Wysięgniki koszowe do prac na wysokości

Warto zwrócić uwagę, iż mogą to być różnego rodzaju urządzenia, może być to wózek z napędem kołowym, który będzie posiadał wysięgnik nożycowy, który będzie rozkładał się pionowo w górę.

Mogą być to także różnego rodzaju podnośniki, które będą umożliwiały wysuw kosza pod dużym kątem. Oczywiście w tym przypadku mogą być to urządzenia, które posiadają podwozie kołowe, w tym przypadku powinny być to podwozia, które będą ułatwiały manewrowanie tak, aby możliwe było dostanie się z naszym koszem w każde potrzebne miejsce. Dlatego też tutaj możemy spotkać wiele różnych urządzeń, które dzięki możliwości dalekiego wysuwu oraz ramionom, które pozwalają na wysuwanie pod różnymi kątami, umożliwią nam wygodną pracę. Bogatą ofertę wynajmu tego rodzaju maszyn znajdziemy na stronie https://podesty-rentals.pl/mazowieckie-warszawa/, możemy zobaczyć tam różnego rodzaju modele, różnego rodzaju wysięgników, mogą być to podnośniki nożycowe, przegubowe, podnośniki w formie przyczepy do pojazdów. Wybór jest w tym wypadku bardzo duży, więc z pewnością znajdziemy model odpowiadający naszym potrzebom.