ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Zalety wysokiej jakości urządzeń do badań USG

24 Cze

Zalety wysokiej jakości urządzeń do badań USG

Ultradźwięki są dostępne i wystarczająco przenośne, aby lekarze mogli je w dzisiejszych czasach posiadać w swojej placówce ochrony zdrowia.

Eliminuje to potrzebę podróżowania pacjentów do innych przychodni lub umawiania się na dodatkowe wizyty, a także może skrócić czas do zdiagnozowania bardziej złożonych i bolesnych chorób i nieprawidłowości.

Zalety wysokiej jakości urządzeń do badań USG

Nowoczesne aparaty USG to dobra inwestycja w praktykę kliniczną

Aparaty USG nie emitują promieniowania, są więc w praktyce bezpieczne dla pacjenta w wieku rozrodczym, a niezawodna, bezbolesna i niejonizująca opcja obrazowania jest integralną częścią pozytywnego doświadczenia pacjenta. Ultradźwięki pozwalają na dokładną ocenę narządów miednicy bez obawy przyszłych negatywnych skutków promieniowania. Obrazowanie USG jest na żywo i zapewnia wyjątkową okazję, aby zobaczyć patologię w czasie rzeczywistym. Tłumaczenie ustne i ocenę można przeprowadzić natychmiast po badaniu, a plan leczenia można omówić z pacjentem podczas tej samej wizyty, oszczędzając czas i pieniądze dla obu stron.

Wygoda, opłacalność i bezpieczeństwo ultradźwięków sprawiają, że jest to najlepsze narzędzie do oceny ginekologicznej. Umożliwia lekarzom diagnozowanie pacjentów z większą pewnością siebie i budowanie zaufania poprzez udzielanie natychmiastowych odpowiedzi na najbardziej pilne pytania pacjentów. Ultradźwięki zwiększają również wydajność, minimalizując czas oczekiwania i zapewniając platformę do współpracy lekarzy z kolegami i pacjentami w prosty i bezpieczny sposób. Używając aparatów do USG jako narzędzia diagnostycznego pierwszego kontaktu, lekarze mogą poprawić wyniki oceny zdrowia pacjentów i wspierać rozwój swoich praktyk klinicznych.

Podczas badania USG pacjent nie jest narażony na promieniowanie jonizujące, więc procedura jest bezpieczniejsza niż promieniowanie rentgenowskie i tomografia komputerowa. W rzeczywistości nie ma znanych szkodliwych skutków ubocznych aparatury USG, gdy jest ona stosowana zgodnie z zaleceniami. Możesz znaleźć sprzęt do USG na stronie https://www.vikimed.pl. Dodatkowo ultradźwięki rejestrują obrazy tkanek miękkich, które nie pokazują się dobrze na promieniach rentgenowskich. Badanie nie wymaga żadnych igieł, zastrzyków, jest bezbolesne i nie powoduje bólu czy stresu u pacjentów.