ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Co daje serwer proxy?

2 Maj

Co daje serwer proxy?

Na pewno wszyscy wiedzą, że jest coś takiego jak proxy. Często, kiedy mamy problemy z połączeniem się ze stroną to wychodzi nam napis sprawdź połączenie proxy. To oznacza, że nie możemy się połączyć z serwerem i trzeba to sprawdzić.

Tylko, co nam w ogóle daje taki proxy polskie i dlaczego warto się tym zainteresować? Jeśli sami ustawimy sobie serwer proxy to możemy być anonimowi w sieci. Tak to jest jak najbardziej możliwe żeby nikt naszego IP nie śledził. Im mniej osób wie o naszej obecności na przeróżnych stronach internetowych tym lepiej dla nas. To, dlatego dobrym pomysłem jest znalezienie dla siebie takiego serwera proxy, który daje nam gwarancje bezpieczeństwa i daje nam stabilne łącze tak żeby wspominany wyżej komunikat nam się nie wyświetlał. Wtedy będziemy mogli bez żadnych przeszkód korzystać sobie z Internetu tam gdzie chcemy i kiedy chcemy. Wybierając polskie proxy sprawdzajmy parametry chodzi o to żeby nic nie sprawiało nam trudności podczas wchodzenia na strony, bo tylko wtedy będziemy zadowoleni. Sami wybieramy serwer, dlatego musimy wszystko sprawdzać. Na pewno będzie nam się to opłacało, dlatego zastanówmy się, w jaki sposób można wybrać taki serwer.

Szukamy serwerów proxy

Znaleźć nie będzie mocno trudno, bo jest ich bardzo dużo i są to serwery proxy z całego świata. Tylko trzeba się zastanowić nad tym, co konkretnie wybrać, a wtedy będziemy o wiele bardziej pewni łącza, które mamy. Teraz na wszystkie strony będziemy wchodzić przez wybrany przez nas serwer. To właśnie gwarantuje nam anonimowość, na które tak bardzo nam zależało. Jeśli nasz cel zostanie osiągnięty to będziemy mogli właśnie ten serwer proxy komuś polecać. Można wybrać opcje darmową, ale również można wybrać opcje płatną. Obie trzeba rozważyć i wtedy wybierzemy takie polskie proxy, jakie jest dla nas najlepsze. Chcemy przecież być anonimowi, dlatego szukamy tak długo aż wreszcie znajdziemy ofertę dla siebie i wtedy będzie tak jak trzeba, czyli bezpiecznie i łącze będzie cały czas bardzo stabilne.