ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Czy wiecie czego dotyczy artykuł 209 kodeksu karnego?

3 Lip

Czy wiecie czego dotyczy artykuł 209 kodeksu karnego?

Niekiedy ludzie stwarzają sobie bardzo przykre problemy.

I dotyczą one zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zapytacie się o co chodzi? To może najpierw wam zadamy pytanie czy wiecie czego dotyczy artykuł 209 kodeksu karnego? No właśnie w jego przypadku mamy do czynienia z tak zwaną nie alimentacją. Dotyczy ona tych panów – a nawet w mniejszym zakresie ale również pań którzy nie płacą alimentów na dziecko kobietom czy mężczyznom z którymi to dziecko mają. I nie płacą tego pomimo zasądzonego przeciwko nim wyroku który zobowiązuje ich do tego. Czy i was dotyczy ta przykra sprawa? Jeśli niestety tak, to być może chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Być może macie zamiar wysłuchać specjalistów prawnych w tym zakresie. Jeśli tak to już teraz wejdźcie na stronę internetową kancelarii adwokackiej do której link znajdziecie poniżej. Jest to bardzo dobry i trafny wybór.

Czy wiecie czego dotyczy artykuł 209 kodeksu karnego?

Czy alimenty są przykrym obowiązkiem?

Na pewno kłopoty związane z płaceniem alimentów są dużym problemem dla każdego. A ich niepłacenie pociąga za sobą jeszcze większe konsekwencje. Kiedyś za to szło się nawet do więzienia. Dzisiaj są inne sposoby realizowania tego obowiązku. W każdym bądź razie ciągle niepłacenie alimentów powoduje konsekwencje prawne. O tym jakie one są możecie przekonać się na stronie internetowej kancelarii adwokackiej do której link macie podany poniżej. W tym miejscu na pewno będziecie mieli aktualne i dobre informacje na ten temat. Oraz na temat zmian w paragrafie 209 kodeksu karnego.

Alimenty są przykrą sprawą. Niekiedy mężczyzna musi je płacić przez ponad dwadzieścia lat. Nie życzymy ich nikomu. Jednak na szczęście nie zostaniecie w takiej sytuacji sami. Pomoc prawna przyjdzie z https://smadwokaci.pl/aktualnosci/prawo-rodzinne/kodeks-karny-art-209-zmiany/. W tym miejscu poznacie aktualne brzmienie paragrafu 209 kodeksu karnego oraz jego ewentualne zmiany. Będzie wam zatem łatwiej poruszać się później w gąszczu przepisów prawnych.