ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Doradztwo na najwyższym poziomie

1 Lis

Doradztwo na najwyższym poziomie

Doradzanie związane z rynkiem finansowym jest dosyć ciężkim kawałkiem chleba. Chodzi jednak o sytuacje, w których owo doradzanie jest rzetelne, oparte na wiedzy, doświadczeniu i odpowiednio przygotowanych analizach finansowych.

Dlatego też korzystanie z pomocy doradców finansowych powinno być poprzedzone wnikliwym przyjrzeniem się ich działalności i osiąganym efektom. Doradztwo finansowe Michał Strzylak z Krakowa to jeden z tych podmiotów, którym warto zaufać. Wieloletnie doświadczenie na rynku, a poza tym również wcześniejsza praca w instytucjach finansowych powodują, że klient uzyskuje najlepsze rozwiązania dla swojej sytuacji. Doradztwo finansowe działa w głównej mierze w Krakowie, gdzie też ma swoją siedzibę. Jednakże oczywiście jest otwarte na klientów spoza Grodu Kraka. Firma zajmuje się szeroko pojętym zagadnieniem finansów. Można tu wyróżnić ubezpieczenia, leasing, ale przede wszystkim chodzi o pomoc w uzyskaniu jak najbardziej korzystnych warunków dla kredytów.

Wchodzą w to kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne jak również i wiele innych ich rodzajów. Z pewnością korzyścią dla klienta jest wnikliwa analiza sytuacji, analiza jego finansów.

To przekłada się na uzyskanie najlepszych możliwych warunków dla uzyskiwanego kredytu, dla inwestycji finansowej, która znajduje sie w planach danego klienta. Bardzo istotnym, wpływającym na atrakcyjność oferty aspektem jest to, że klient nie musi za usługi świadczone przez owo doradztwo uiszczać żadnych opłat. Wszelkie wynagrodzenie dla pracowników doradztwa pochodzi bowiem od instytucji finansowych, z którymi ono współpracuje. Doradztwo szeroko współpracuje z trzydziestoma bankami, kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi jak również funduszami inwestycyjnymi. To znacznie zwiększa możliwości wyboru dobrej oferty. Więcej szczegółów związanych z działalnością owego podmiotu finansowego można znaleźć na stronie internetowej http://www.strzylak.pl/oferta/kredyt-hipoteczny, gdzie też warto zajrzeć. To jeden z tych podmiotów, którego oferta się wyróżnia.