ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

[email protected]

Efektywne nakładanie tynków za pomocą maszyny natryskowej

11 lip

Efektywne nakładanie tynków za pomocą maszyny natryskowej

Tynkowanie zajmuje co najmniej 30 procent czasu i pracy na placu budowy.

Niektóre projekty budowlane, które wymagają krótszego czasu zakończenia tego etapu prac i lepszych wyników co do jakości tynkowania, pozostawiają tradycyjne metody tynkowania na rzecz automatycznych maszyn. Niedobór wysokiej jakości siły roboczej lub po prostu jakakolwiek dodatkowa siła robocza stała się obecnie poważnym wyzwaniem dla branży budowlanej. Dodatkowi pracownicy wymagają także nakładów finansowych, a nie każdą firmę budowlaną stać na taki wydatek. Ograniczona dostępność wysokiej jakości piasku, który jest ważnym czynnikiem dla dobrego tynkowania ścian lub sufitów, powoduje również dodatkowe problemy. W tym miejscu ponownie zmieszane materiały gipsowe i metody tynkowania maszynowego okazują się dobrodziejstwem dla budowlanych oraz wykonawców. Tynkowanie maszynowe oznacza po prostu tynkowanie wykonane przy pomocy maszyny przez wykwalifikowany zespół pracowników. Złożoność pozyskiwania materiałów, mieszania ich we właściwej proporcji w dużej objętości, przechowywania i użytkowania jest drastycznie ułatwiona i sprawnie przeprowadzona. Problemy takie jak niedobór siły roboczej, ograniczenia czasowe, spójność na dużym obszarze pracy i inne czynniki są zredukowane do zauważalnego minimum dzięki maszynie do tynkowania natryskowego.

Nawet trzykrotnie większą prędkość tynkowania można uzyskać przez tynk nakładany maszynowo w stosunku do ręcznego za pomocą tradycyjnych narzędzi.

Taka maszyna pomoże Ci otworzyć drzwi do nowego świata prędkości, oszczędności, jakości i łatwości wykonywania takiej pracy. Jeśli zdecydujesz się na tynki maszynowe Kraków, skraca to czas realizacji projektu o około 60 procent. Gwarantowana jest trzykrotnie większa wykończona powierzchnia dziennie przy tej samej sile roboczej, bez potrzeby zatrudniania dodatkowych pracowników, co zdecydowanie obniża koszty pracy. Dzięki wysokiej jakości aplikacji tynków wspomaganych maszynowo, można uzyskać wyższą jakość i spójność powierzchni dla dowolnej ilości pracy. Jest to tynk odporny na pękanie lub łuszczenie i uzyskujemy gładsze wykończenie dzięki doskonale przesianej i wymieszanej zaprawie.