ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Gdzie zatrzymać się podczas wypoczynku w Beskidach?

22 mar

Gdzie zatrzymać się podczas wypoczynku w Beskidach?

Jednym z najciekawszych miejsc turystycznych w naszym kraju jest Beskid Wyspowy, jest to część Beskidu Zachodniego, który charakteryzuje się wieloma pojedynczymi szczytami znajdującymi się blisko siebie.

W tym kompleksie najwyższy jest szczyt Mogielnica, który posiada wysokość 1170 metrów. Beskid Wyspowy znajduje się w Karpatach Zachodnich, niedaleko granicy ze Słowacją, jest to miejsce bardzo urokliwe, możemy podziwiać tutaj wyjątkową panoramę gór. Oczywiście jest to miejsce, które oferuje bardzo wiele atrakcji dla wielbicieli aktywnego wypoczynku zarówno w lecie, jak również zimą.

Gdzie zatrzymać się podczas wypoczynku w Beskidach?

Atrakcje turystyczne w Beskidzie Wyspowym

W Beskidach znajduje się wiele hoteli oraz pensjonatów, będzie to przykładowo obiekt Serce Beskidu, który znajduje się u podnóża Mogielnicy. Znajdziemy tutaj 20 miejsc noclegowych, także domki oraz salę bankietową, która może pomieścić nawet 120 osób. Osoby, które przyjeżdżają z własnym samochodem, mogą zostawić go na bezpiecznym monitorowanym parkingu. W kompleksie znajduje się także sala konferencyjna, dlatego też odbywają się tu spotkania firmowe, różnego rodzaju konferencje. Dodatkowo możemy skorzystać z kortu tenisowego, zagrać w piłkę nożną, dostępne są także do wynajęcia rowery, w okresie letnim okolice sprzyjają pieszym wędrówkom, wycieczkom rowerowym.

Serce Beskidu może być doskonałym miejscem wypadowym dla osób, które chcą zwiedzać, lubią piesze wędrówki górskie. Jest to baza wypadowa szlakami na Łopienie, Jawor czy Lubogoszcz. Oczywiście są to tereny, które sprzyjają uprawianiu narciarstwa biegowego, w okolicy znajdują się trasy o łącznej długości ponad 20 km. W okolicy znajdują się także stacje narciarskie, obiekty są dobrze przygotowane, w zimie trasy przygotowywane są za pomocą ratraków. Możemy także zwiedzać, w okolicy znajduje się park rozrywki, możemy odwiedzić także Zamek w Czorsztynie czy Obserwatorium Astronomiczne.

Jeżeli wybieramy się w Beskidy i poszukujemy miejsca, gdzie możemy się zatrzymać, z pewnością warto zwrócić uwagę na ofertę pensjonatu Serce Beskidu na stronie internetowej http://sercebeskidu.pl. Znajdziemy tam dobrze wyposażone pokoje oraz domki dwupoziomowe, w których znajduje się łazienka, kuchnia, dodatkowo możemy skorzystać także z sauny oraz jacuzzi.