ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Jak udekorować przytulny dom?

12 Paź

Jak udekorować przytulny dom?

Kiedy chcemy zadbać o nasz dom, warto poszukać różnego rodzaju dodatków, które będą wpływały na cały charakter naszego domu. Warto zatem wybrać odpowiednie meble czy też dywany, ale nie można zapominać o kolorach ścian.

Warto, aby było pomalowane w kolory lekkie, pastelowe, a umeblowanie powinno być ograniczone do łóżka i komody oraz szafki nocnej. Oczywiście o ile jest taka możliwość. W takiej sytuacji można kupić ozdoby na ścianę, które nadadzą temu miejscu wyjątkowego charakteru. Jednak muszą być one odpowiednio wkomponowane w cały wystrój wnętrza i współgrać z nim. Mogą to być na przykład obrazki, które nadadzą sypialni odrobinę stylu oraz ożywienia, mimo, iż ma być to spokojne miejsce, ale nie może być nudne. Doskonałymi ozdobami sypialni mogą być doniczki, ale nie zwykłe tylko takie dekoracyjne, w których można przechowywać rośliny doniczkowe, a nawet wysuszone kompozycje kwiatowe, w zależności od gustu. W ten sposób sypialnia będzie bardzo gustowna i z miłą chęcią będzie chciało do niej wracać, każdego wieczoru. Bardzo efektowne za to mogą okazać się lampiony w stonowanych barwach, szczególnie, kiedy działalność dotyczy dziedzin bardziej swobodnych.

Są bardziej efektywne niż drobne dekoracje i dają wspaniały efekt, który subtelnie zwraca na siebie uwagę.

Mogą być w kolorach brązowych, białych, szarych i podobnych, stonowanych. Zamiast takich dodatków można wybrać półki do dekoracji, które same w sobie będą efektywne i mogą służyć na przetrzymywanie firmowych dokumentów, asortymentu lub po prostu ozdób i dekoracji. W ten sposób biuro zyska ładny, szykowny wygląd, godny działalności, którą zajmuje się właściciel. Osoby, które interesują się tematyką morską lubią w swoim salonie czy gabinecie zaznaczyć charakter i dobrać odpowiednie dekoracje marynistyczne. Bardzo ciekawe jest przykładowo eleganckie, drewniane koło sterowe, które można zamontować na naszej ścianie. Można zakupić także kompas, czy też stylową busole, które można postawić na naszej szafce, lub na biurku. Dobrym pomysłem na ścianę może być barometr, lub też stylowa stacja pogody. Ciekawym pomysłem, może być także dzwon na biurko, czy też sekstant lub luneta.