ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Jak zrzucić zbędne kilogramy i tkankę tłuszczową?

3 Lut

Jak zrzucić zbędne kilogramy i tkankę tłuszczową?

Dbanie o własne zdrowie wiąże się z koniecznością zwrócenia uwagi na tryb swojego życia czy też prawidłowe żywienie.

Wiele osób coraz bardziej zastanawia się nad tym jak skutecznie zrzucić niechciane kilogramy po to, aby uzyskać szczupłą i zdrową sylwetkę oraz po to, aby zmniejszyć masę swojego ciała. Okazuje się, że bardzo ważną sprawą jest stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety, która wcale nie musi oznaczać głodówki. Oprócz tego istotne jest zadbanie o ogólną aktywność fizyczną polegającą na bieganiu, ćwiczeniach na siłowni, a nawet zwykłych spacerach.

Jak zrzucić zbędne kilogramy i tkankę tłuszczową?

Jak skutecznie schudnąć – podstawowe porady

Podstawową sprawą w walce z nadmiernymi kilogramami jest odrzucenie wszelkiego rodzaju napojów gazowanych oraz soków zawierających dużą ilość cukru. Należy pić wyłącznie wodę, która nie zawiera kalorii, gasi pragnienie i skutecznie wspomaga proces oczyszczania organizmu z toksyn. Kolejną sprawą jest rezygnacja z pustych kalorii znajdujących się w słodyczach. Gotowe dania i posiłki typu fast-food to kolejne rzeczy, których należy unikać, ponieważ zawierają one więcej soli niż potrzebuje organizm ludzki.

Istotną sprawą jest zaplanowanie 5-6 posiłków dziennie, w dość regularnych odstępach czasu. Dzięki temu możliwe będzie spełnienie potrzeb energetycznych organizmu, bez konieczności głodowania. Ważne jest unikanie niezdrowych produktów oraz rezygnacja z podjadania między posiłkami. Istotne jest zjedzenie śniadania od razu po wstaniu z łóżka oraz kolacji na minimum dwie godziny przed pójściem spać.

Wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło jak schudnąć poradnik – tabletki odchudzające można znaleźć wiele interesujących i praktycznych poradników dotyczących skutecznej walki z nadwagą. Wiele z nich podkreśla, że ważna jest nie tylko dobrze opracowana i zbilansowana dieta, ale również istotną rolę odgrywa aktywność fizyczna, która powinna być dostosowana do własnych możliwości. Nawet niewielki, ale regularny wysiłek fizyczny w znacznym stopniu wspomaga proces spalania zbędnych kalorii.