ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Jakie są główne różnice między zakupem pojazdu, a jego leasingiem?

10 Paź

Jakie są główne różnice między zakupem pojazdu, a jego leasingiem?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z jednej z metod finansowania środka trwałego dla swojej firmy? Zależy Ci na zachowaniu płynności finansowej? Z nami znajdziesz rozwiązanie dające Ci pełną satysfakcje!

Każdy człowiek jest zmuszony do tego, aby codziennie przemieszczać się do pracy, na umówione spotkanie czy też w celu zrobienia zakupów. Wynika to z konieczności realizacji obowiązków. Zazwyczaj zajmuje to dużą ilość czasu przez co człowiek nie ma wolnej chwili na wykonywanie swoich ulubionych czynności. Takie okoliczności powodują, że traci się dobry humor oraz motywacje do działania. Ludzie stają się rozdrażnieni. Istnieje jednak skuteczna metoda jak temu zaradzić. Wystarczy dokonać zamiany tradycyjnej komunikacji miejskiej na samochód. Jest to element wyposażenia, dzięki któremu możliwe jest znacznie szybsze podróżowanie bez obaw spóźnienia czy pojawiania się tłoku. Zauważalny jest wzrost komfortu i wygody, na czym szczególnie zależy każdemu użytkownikowi. Zakup pojazdu jest jednak związany z wysoką opłatą jaką należy uiścić jednorazowo. Konsumenci nie zawsze dysponują takimi możliwościami co odbiera szansę na cieszenie się takimi przywilejami. Nie ma jednak przyczyn, aby całkowicie rezygnować z możliwości. Na rynku stosunkowo niedawno pojawiła się nowa forma finansowania środka trwałego jaką jest leasing samochodów używanych. Osoby korzystające z tej opcji szczególnie cenią sobie fakt, że nie muszą ponosić wysokiego kosztu, a mimo to w pełni użytkują auto. Klienci zainteresowani tym rozwiązaniem w celu poznania większej ilości informacji na ten temat powinni skierować się do przedsiębiorstwa CLS. Firma ta zagwarantuje między innymi:

• jasny przekaz wiedzy – pracownicy dzielą się dostępnymi danymi w sposób zrozumiały dla każdego, co zwiększa szansę odbiorcy na podjęcie dopasowanej do swoich potrzeb oferty. Personel chętnie odpowiada na wszelkie pojawiające się pytania, a także wątpliwości
• szeroki asortyment – instytucja finansowa posiada w swojej ofercie różnorodne używane samochody w leasing, co sprawia, że klienci mogą dobrać je w zależności od czynności jakie na co dzień wykonują oraz własnego upodobania czy gustu
• innowacyjne rozwiązania – większość społeczeństwa prowadzi szybki tryb życia co uniemożliwia odwiedzenie siedziby firmy. W takich okolicznościach wystarczy skorzystać z leasing samochodu kalkulator, aby poznać przypisaną dla siebie ratę leasingową.