ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Grupa Urban – hurtownia chemii samochodowej dla wymagających

1 Lut

Grupa Urban – hurtownia chemii samochodowej dla wymagających

Kochamy naszą branżę.

Dzięki niej staliśmy się specjalistami od tematyki dbania o samochody. Chemia jest naszą pasją, wierzymy w jej moc przedłużania żywotów naszych ukochanych pojazdów. Powtarzamy wszystkim klientom, że chemia samochodowa może zdziałać cuda, jeśli chodzi o kwestię utrzymania świeżości silnika. A przecież silnik jest sercem samochodu – trzeba o niego dbać, aby nasze auto nigdy nie stwierdziło, że pora przestać jeździć. Jako profesjonalna hurtownia działamy z wieloma producentami, zawsze wybieramy tylko tych, którzy zdołali zaimponować nam swoimi produktami. Produkt musi być wysokiej jakości, odrzucamy wszelkie niedoróbki, bo nasi klienci są wymagający, a my nie chcemy nigdy ich zawieść. Dołącz do grupy naszych sympatyków, przekonasz się, że w tej branży jesteśmy czołówką.

Grupa Urban – hurtownia chemii samochodowej dla wymagających

Dlaczego jesteśmy najlepszą hurtownią chemii samochodowej na świecie?

Jesteśmy najlepsi, bo trzymamy się wysokich standardów pracy i bezustannie umacniamy relacje biznesowe z naszymi partnerami oraz klientami. Wzajemny szacunek to podstawa, pragniemy odwdzięczyć się Państwu wytężoną pracą za każde dobre słowo na temat naszej działalności. Współpraca hurtowa, jaką oferujemy, zawiera w sobie element doradztwa technicznego – w przypadku problemów lub niezrozumienia tematu podzielimy się z Państwem naszą wiedzą. Nie muszą się Państwo martwić, że coś pójdzie nie tak; Grupa Urban uważa, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy kolejny klient to nowe fascynujące wyzwanie. Czy może być coś lepszego na świecie?

Jesteśmy zdania, że powinni Państwo koniecznie zajrzeć na naszą stronę internetową. Bez wątpienia chemia samochodowa hurtownia jest to przestrzeń, gdzie znajdą Państwo bez liku wspaniale opisanych produktów, wszelkie dane kontaktowe, a także warunki potencjalnej współpracy. Jeśli są Państwo zaintrygowani naszą firmą, warto zajrzeć do bogatego spisu producentów.