ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Naturalne hydrolaty

18 Gru

Naturalne hydrolaty

Nie wszyscy wiedzą, czym jest hydrolat? To nic innego jak woda kwiatowa, która ma różne właściwości. Stosuje się ją zamiast zwykłego toniku, dlatego warto się taką ofertą zainteresować.

Stawiamy na naturalne kosmetyki i wtedy wiemy, że to działa pozytywnie na cały nasz organizmu. W tym przypadku właściwości będą zależne od tego, co konkretnie wybierzemy. Zawsze warto sprawdzać skład zanim cokolwiek dla siebie wybierzemy. Wtedy wiemy, że mamy to, co pewne i działające pozytywnie na nasz organizm. Jeszcze bardziej trzeba się składowi przyglądać w momencie, kiedy mamy problemy ze skórą i trzeba stosować tylko i wyłącznie to, co jest dla nas bezpieczne. Wtedy wiemy, że można łatwo oczyścić swoją skórę i nie musimy się obawiać żadnych skutków ubocznych.

Jakie właściwości może mieć hydrolat?

Właściwości można opisać na przykładzie różowego lotosu, który jest naturalnym kwiatem i daje niesamowite możliwości. Taki hydrolat bardzo dobrze działa na wygładzanie zmarszczek, co oznacza, że można zastopować proces starzenia się, a to ma znaczenie dla kobiet i mężczyzn. Działa bardzo dobrze na cerę podrażnioną kojąc ją, ale również działa dobrze na cerę suchą czy zniszczoną. Jeśli pojawiają się na naszej skórze stany zapalne to nie ma nawet, co się zastanawiać tylko trzeba stosować coś tak bardzo skutecznego w działaniu. Nasza skóra po zastosowaniu tego kosmetyku będzie odprężona i zregenerowana. Efekty będzie widać naprawdę bardzo szybko. hydrolat ma działanie antybakteryjne antyoksydacyjne i dodatkowo jeszcze nawilża naszą skórę. Ma lekko kwaśne pH, dlatego działa tak bardzo skutecznie i jednocześnie bezpiecznie. Jeśli wybierzemy oryginalne i naturalne hydrolaty to przekonamy się, że to naprawdę jest coś dla nas. na skórę trzeba stosować to, co jest pewne i jest wykonane właśnie z naturalnych kwiatów jak w tym przypadku z różowego lotosu. Wtedy wiemy, że mamy dokładnie taki skład, jakiego potrzebuje nasza skóra żeby mogła się zregenerować, bo, na co dzień stosuje przeróżne kosmetyki, które nie zawsze są dla skóry dobre.