ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Piec wsadowy elektryczny

27 Lis

Piec wsadowy elektryczny

Do wyboru mamy różne piece do pieczenia ciast i chlebów, dlatego trzeba będzie zaznajomić się z ofertą, jaka jest dostępna. W ten sposób można będzie wyrobić sobie zdanie na ten temat i zdobyć dużo cennego doświadczenia.

Można wybrać sobie piec zasilany prądem, który działa bardzo sprawnie i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Warto wybrać innowacyjny piec wsadowy na prąd elektryczny, który będzie spełniał wymagania nawet te największe.

Każdy piekarz będzie zadowolony, że może z takiego urządzenia korzystać, bo można jego parametry w łatwy sposób dopasować do wszystkich swoich wymagań. Można liczyć na niskie koszty eksploatacji, ale za to uzyskamy równomierny wypiek oraz niezawodność liczoną w latach. Taki piec jest skierowany do tych, którzy chcą swoją pracę wykonywać tak dobrze jak to tylko jest możliwe. Wszystko ma znaczenie przy codziennym użytkowaniu, dlatego im więcej w tym temacie wiemy tym lepiej dla nas i dla naszej pracy.

Piec wsadowy elektryczny od znanego producenta

Może mieć od trzech do pięciu pięter. Może również mieć od jednych do czterech drzwi. Piec jest zasilany energią elektryczną, dlatego jego wydajność jest bardzo duża. Do wykonanie obudowy wraz z okapem i stołem wykorzystano najlepszy materiał, jakim jest inox. Rdza nam nie zagraża, jeśli wszystko jest wykonane właśnie z takiego materiału, dlatego trzeba sprawdzać zawsze piec, który kupujemy czy producent o to zadbał. Panel sterowania elektromechaniczny ustawia wykorzystanie aż 99 programów. Ustawienie ich jest proste i każdy sobie z tym poradzi. Mamy zaparowanie niezależne od każdego pietra, a do tego jest system grzewczy również inox. Mamy system oszczędzania energii ECO. Całość jest bardzo dobrze wyizolowana, dlatego takie piece wsadowe elektryczne powinny każdego z nas zainteresować. Mamy tutaj płyty hertowe, co oznacza cement ogniotrwały zbrojony. To działa bardzo dobrze i bardzo długo, a na pewno dla każdego użytkowania trwałość i jakość mają bardzo, ale to bardzo duże znaczenie.