ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Przygotowanie do matury online

20 lut

Przygotowanie do matury online

Wiele osób które przygotowują się do matury, z pewnością zbierają różnego rodzaju materiały, dzięki którym mogą usystematyzować swoją wiedzę, sprawdzić jaki program obowiązuje.

Oczywiście należy przerobić cały program, dlatego też warto sprawdzić nasze słabe strony, czyli zagadnienia których nie rozumiemy, często w przypadku matematyki nie będziemy umieli rozwiązywać niektórych zadań. Oczywiście przed maturą będziemy musieli nadrobić te wszystkie braki, dlatego też możemy uczyć się we własnym zakresie. Przyda się oczywiście dobra książka, notatki i zeszyty, ale także różnego rodzaju dodatkowe pomoce. Obecnie w internecie możemy znaleźć wiele stron, które mogą ułatwić nam przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów. Oczywiście wiele osób decyduję się na korepetycje z różnych przedmiotów. Dzięki temu w indywidualnym toku nauczania będziemy mogli szybko powtórzyć sobie wszystkie zagadnienia, sprawdzić naszą wiedzę pod okiem specjalisty. Przez internet możemy się umówić z korepetytorem na zajęcia online, jest to obecnie bardzo wygodne, posiadamy różnego rodzaju narzędzia, które pozwolą nam na swobodną komunikację. Posiadamy także takie możliwości jak wirtualna tablica na której razem z korepetytorem możemy rozwiązywać zadania przykładowo z matematyki. Przygotowanie do matury online

Oczywiście terminy korepetycji możemy ustalić, tak aby nie kolidowały z innymi naszymi zajęciami.

Może być to przykładowo kurs online trwający 120 minut, wcześniej możemy skontaktować się z osobą która będzie udzielała nam korepetycji, możemy ustalić zakres programu, także zagadnienia na które chcemy położyć większy nacisk. Zaletą tego rodzaju rozwiązania może być także nagranie z zajęć, zatem będziemy mogli do nich w każdej chwili powrócić, Jeżeli nie zapamiętaliśmy dobrze materiału, będzie to doskonałe rozwiązanie, przykładowo sposób rozwiązywania danego zadania z matematyki możemy odtworzyć w każdej chwili i sprawdzić czy rozwiązujemy zadania prawidłowo. Kontakt może odbywać się za pomocą darmowej platformy Skype, więcej informacji na temat korepetycji online można znaleźć na stronie szkolamaturzystow.pl/kursy-online-na-zywo. Oczywiście kursy mogą dotyczyć matematyki z zakresu podstawowego jak i rozszerzonego.