ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

[email protected]

W jaki sposób wykonuje się manicure hybrydowy i żelowy?

20 lut

W jaki sposób wykonuje się manicure hybrydowy i żelowy?

Pierwszym krokiem przed przystąpieniem do manicure jest wykonanie kąpieli dłoni, która zmiękcza skórę i ją dezynfekuje.

Jeśli klientka ma pomalowane paznokcie w jakimś kolorze lub pokryte tylko odżywką, należy ją usunąć. Podobnie u osób z pozostałościami manicure hybrydowego trzeba będzie go całkowicie usunąć. Następnie należy przystąpić do odsuwania i wycinania skórek i przygotować płytkę paznokcia do nałożenia żelu lub bazy lakieru. W tym celu należy najpierw wyrównać długość i kształt naturalnych paznokci. Przede wszystkim trzeba zmatowić płytkę i przetrzeć bawełnianym wacikiem zwilżonym środkiem czyszczącym o odtłuszczającym. Kolejnym krokiem jest nałożenie preparatu zwiększającego przyczepność produktów. Następnie nakładana jest żelowa podstawa, którą należy utwardzić w lampie UV.
W tym czasie nałóż formę na paznokcie i nałóż na nią cienką warstwę żelu, a następnie kolejne wymagane warstwy podkładu i lakieru. Każda z nich utwardzana jest w lampie oddzielnie. W jaki sposób wykonuje się manicure hybrydowy i żelowy?

Ostatnim krokiem jest uzyskanie odpowiedniego kształtu paznokci.

Następnie nałóż odżywczą oliwkę na skórki i wmasuj w dłonie krem nawilżający. Manicure żelowy to możliwość uzyskania pięknych i długich paznokci nawet dla osób, które nie są w stanie ich samodzielnie zapuścić. Dodatkowo taki manicure oferuje szeroki wybór wybór zdobień, kolorów, długości oraz kształtu paznokcia. Jednak większą popularnością cieszy się wśród kobiet manicure hybrydowy. Istnieje wiele rodzajów zdobień hybrydowych. Największe trendy to efekt syreny, ombre, efekt kameleona i kocie oko. Francuskie paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością wśród klientek chcących posiadać naturalnie wyglądające i dyskretnie umalowane paznokcie. Nie jest taki inwazyjny i szkodliwy dla naturalnych paznokci manicure, jak paznokcie żelowe, a lakiery do takiego manicure kupisz na stronie https://follynail.com/lakiery-hybrydowe-c-148.html. Największą zaletą tego zabiegu jest to, że doskonale nałożony lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach przez 3 tygodnie, a nawet dłużej. Po tym czasie następuje odrastanie paznokcia, ale sam lakier nadal pozostaje nienaruszony, bez pęknięć, odprysków i uszkodzeń.