ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Wciągnik elektryczny łańcuchowy

23 Lip

Wciągnik elektryczny łańcuchowy

W warsztacie samochodowym wciągnik elektryczny łańcuchowy to podstawa. Trudno byłoby sobie wyobrazić, że wyciągany jest silnik i trzeba to robić ręcznie.

Tym bardziej, jeśli mówimy tutaj o silnikach w samochodach ciężarowych. Tam ciężar jest bardzo duży, dlatego taki wciągnik elektryczny idealnie się nadaje. Można też kupić ręczne wciągniki, ale, po co skoro można korzystać z czegoś, co nie wymaga od nas żadnego wysiłku i na spokojnie sobie z tym będziemy mogli poradzić i to bez względu na to, jaki ciężar trzeba przenieść z jednego miejsc na drugie? Można to zrobić łatwo, ale trzeba będzie sprawdzać, jakie obciążenie można maksymalnie dawać na taki wciągnik, bo nie ma nic ważniejszego od bezpieczeństwa. To, dlatego sprawdzamy, co jest w instrukcji i wtedy wiemy czy można taki silnik czy coś innego podnieść czy jednak nie.

Specyfikacja urządzenia

Specyfikacja będzie zależne od tego, co konkretnie wybierzemy. Najczęściej można wybrać sobie tak wciągnik, który ma dwie prędkości podnoszenia i wtedy wiemy, że na pewno poradzimy sobie szybko z ciężarem, jaki jest do podniesienia. Udźwig może być bardzo różny może to być tona, albo i nawet dwie tony. To już dobieramy indywidualnie tak żeby to urządzenie spełniało wszystkie nasze wymagania. W takim wciągniku jest dwustopniowy włącznik awaryjny, dlatego można będzie z niego w bezpieczny sposób korzystać i wiemy, że w razie jakichkolwiek problemów można będzie to szybko zatrzymać. Silnik, który jest w urządzeniu posiada specjalne zabezpieczenie termiczne, które chroni go przed przegrzaniem. Jest to urządzenie w pełni profesjonalne, dlatego nadaje się do bardzo ciężkiej pracy. Jeśli wybierzemy wciągniki elektryczne Promag to na pewno będziemy z nich zadowoleni. Praca, która jest nimi wykonywana idzie o wiele szybciej i jest bezpieczniejsza. Oznacza to, że takie urządzenie spełni wszystkie nasze wymagania i będziemy z niego bardzo, ale to bardzo zadowoleni.