ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Warto jest skorzystać z pomysłów na inwestycję

9 Sie

Warto jest skorzystać z pomysłów na inwestycję

Własna nieruchomość położona w terenie górskim, a najlepiej w Zakopanem? Wydawać by się mogło, że jest to możliwość przeznaczona tylko i wyłącznie dla nielicznych, ale nic bardziej mylnego. Posiadanie nie tylko pewnej nieruchomości w otoczeniu majestatycznych szczytów tatrzańskich, ale swojego apartamentu to opcja przeznaczona dla każdego, kto ma w sobie odrobinę odwagi. Przejdźmy jednakże do szczegółów.

Są one związane z firmą Primonieruchomości, z liderem rynku nieruchomości na tymże terenie. W owej ofercie mamy do czynienia przede wszystkim z ogromną ilością różnego rodzaju obiektów. Mowa zarówno o rynku pierwotnym jak i o rynku wtórnym. Główne miejsce w owej ofercie zajmują luksusowe apartamenty. Niektóre to drewniane domki, które idealnie oddają charakter tego regionu. Inne natomiast to obiekty posiadające wiele odrębnych apartamentów. W odniesieniu do nich można oczywiście dokonać ich zakupu, ale można także skorzystać z opcji wynajęcia danego apartamentu na określony czas, na określony okres.

Bez wątpienia trzeba tu mówić o bardzo bogatej ofercie, którą trudno jest przebić. Mówiąc o opcji zakupu danego apartamentu na własność, będziemy chcieli wskazać na to, że żaden z klientów nie jest pozostawiony sam sobie.

We współpracy z firmą Primonieruchomości można liczyć na pomoc w zakresie urządzenia wnętrza, w zakresie uzyskania potrzebnego kredytu jak również w zakresie odpowiedniego wypromowania owego apartamentu, jeśli na przykład chcemy go wynająć innym osobom przybywającym w Tatry. Na dodatek każda z osób chętnych na pozyskanie owego apartamentu uzyskuje bezpłatny dostęp do specjalnego programu zniżkowego obowiązującego w Tatrach, a mianowicie mowa jest o Karcie Tatrzańskiej Wszelkie szczegóły są dostępne na stronie internetowej znajdującej się pod adresem nieruchomoscizakopane.pl. Dzięki temu będzie wiadomo, że nie kupujemy czegokolwiek w ciemno, ale mamy pełen ogląd owej inwestycji. Tym samym możemy napawać się bardzo dobrymi perspektywami.