ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Budujemy solidny pawilon

3 Wrz

Budujemy solidny pawilon

Z czego postawić pawilon żeby był solidny i jednocześnie tani? Nie jest to łatwe zadanie? Oczywiście, że jest, bo obecnie hitem są pawilony handlowe z płyt warstwowych i tym trzeba się zainteresować.

Płyta warstwowa jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Mamy dwie warstwy, czyli jedna to warstwa, która będzie wewnątrz pawilonu, a druga na zewnątrz. Nie trzeba nic więcej z tym robić. Oznacza to, że nie potrzebna nam elewacja. Oczywiście, jeśli ktoś chce to może tynkować w środku czy zakrywać blachę płytami karton-gips. To już można dowolnie tworzyć wedle własnych upodobań. Z tym, że na zewnątrz elewacja nie jest już potrzebna.

Można tylko zmienić sobie kolor płyty i nic więcej. Wszystko jest zabezpieczone antykorozyjnie i dodatkowo pomalowane tak żeby estetyka była tutaj zachowana na bardzo wysokim poziomie. W ten sposób można mieć coś bardzo taniego i solidnego. Jak wygląda sytuacja z ciepłem wewnątrz? Pomiędzy wspominanymi dwoma warstwami znajduje się gruba warstwa izolacyjna. Może to być styropian albo pianka poliuretanowa. To, co tam będzie zależne jest od naszych wymagań. Firma, do której się zgłosimy doradzi nam, które rozwiązanie jest najbardziej praktycznie i na którym zyskamy bardzo dużo.

Profesjonalna firma od płyty warstwowych

W takiej firmie można będzie zamówić projekt. Oni wiedzą jak to zrobić i im można zaufać. Jeśli projekt jest w porządku to przytną wszystkie płyty na wymiar i będzie można zacząć budowanie pawilonu. Wszystko odbywa się bardzo szybko, dlatego taka oferta jest bardzo często wybierana. Tradycyjne budowanie to długi czas i wysokie koszty, dlatego warto zainteresować się płytami warstwowymi, które są o wiele lepsze. Gdzie można będzie porównać sobie taką ofertę? Można będzie to zrobić na stronie firmy pawilony handlowe z płyt warstwowych, która jest przygotowana żeby dać nam dokładnie to, czego szukamy. Współpraca z nimi to będzie bardzo dobre rozwiązanie dla nas, dlatego trzeba się z nimi już teraz skontaktować. Powiedzą nam, jakie są możliwości i jakie są koszty.