ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Czy wynajęcie sprzętu elektronicznego jest opłacalne

26 Paź

Czy wynajęcie sprzętu elektronicznego jest opłacalne

Nie jest tajemnicą, że iPhone’y mogą być bardzo drogie.

W przypadku iPhone’a 7 oraz 7 Plus, które są wyceniane na ponad dwa tysiące złotych, może być trudno uzasadnić wydawanie takiej gotówki na nowy telefon komórkowy. Oczywiście są osoby, które kupują nowe modele iPhone’a od razu, kiedy pojawiają się na rynku, ale nie każdego stać na wydanie tak dużej kwoty jednorazowo na sprzęt elektroniczny. Wiele firm daje nam możliwość wynajmu nowoczesnych smartfonów z ciekawymi funkcjami oraz aplikacjami, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. W trakcie umowy możemy również liczyć na wsparcie na wypadek awarii czy uszkodzenia urządzenia w postaci dopłaty do serwisowania czy naprawy. Jeśli smartfona nie da się doprowadzić do prawidłowego działania, możemy liczyć na jego wymianę na nowy sprzęt. Za niewielką miesięczną opłatę możesz otrzymać nowoczesnego iPhone’a o wysokiej pojemności pamięci w dowolnym kolorze. Ceny smartfonów są dosyć wysokie w przypadku modeli z większą pamięcią masową, dlatego wynajem to wygodny i tani sposób na posiadanie takiego urządzenia. Czy wynajęcie sprzętu elektronicznego jest opłacalne

Dodatkowo firmy mogą sobie taką usługę wynajmu iPhone’a czy iPad’a odliczyć od podatku i wpisać w koszty prowadzenia działalności.

Wielu osób nie stać, aby zapłacić z góry pełną kwotę za sprzęt elektroniczny, dlatego wynajem smartfonów, konsoli do gier czy tabletów to dla nich odpowiednie rozwiązanie. Dodatkowo, jeśli zepsujesz telefon i jesteś jego właścicielem, będziesz musiał ponieść samodzielnie wysokie koszty naprawy i opłaty za wymianę komponentów. Wynajmując smartfona firma, od której go dzierżawisz, zapłaci około 70 procent kosztów naprawy sprzętu. Jednak zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy, musisz wziąć pod uwagę swoje własne potrzeby i oczekiwania. Koszty, jakie generuje wynajem iphone są stosunkowo niskie, co sprawia, że jest to usługa idealna dla miłośników technologii i dysponujących dochodem do dyspozycji. Plany umów mogą być również korzystne, nawet jeśli nie zamierzasz co roku wymieniać urządzenia na nowe, ale chcesz mieć taką możliwość, innymi słowy, możesz skorzystać z takich rozwiązań dla większej elastyczności.