ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

[email protected]

Organizacja całego pogrzebu

18 kwi

Organizacja całego pogrzebu

Organizacją pogrzebu można zajmować się samodzielnie. Można jeździć do kwiaciarni i kupować kwiaty, jechać do firmy, która sprzedaje trumny, później pójść do księdza, osoby zarządzającej kopaniem dołów.

Jest tego wszystkiego bardzo dużo do załatwiania i często nie mamy do tego głowy. Nie ma się, co dziwić, jeśli zmarła bliska nam osoba to jesteśmy tym wstrząśnięci. Tym bardziej, jeśli to była nagła i niespodziewana śmierć. Wtedy jeszcze trudniej się tym wszystkim zajmować. To, dlatego trzeba będzie polegać w takiej sytuacji na zakładzie pogrzebowym, który ma do zaoferowania organizacje całego pogrzebu. Jeśli zmarł ktoś w domu to dzwonimy po lekarza i po firmę pogrzebową. Oni przyjadą i zabiorą ciało do chłodni. Profesjonalny zakład pogrzebowy ma własną chłodnię, dlatego mamy wtedy łatwiej w załatwianiu u nich wszystkich formalności. Jeśli staramy się o zasiłek pogrzebowy to oni mogą nam w tym pomóc. Są obyci w tej kwestii, dlatego wiedzą jak się poruszać po urzędach. W jednym miejscu w kilka minut można zaplanować cały pogrzeb.


Co jeszcze wybieramy?

To, co wybierzemy zależne jest od naszych wymagań. Na pewno w zakładzie pogrzebowym można będzie wybrać trumnę, wieńce, a nawet ubrania dla osoby zmarłej. Potrzebni są żałobnicy albo melex? Też da się to wszystko załatwić. Nie ma z tym najmniejszego problemu żeby załatwić wszystkie formalności, bo taki zakład pogrzebowy jest w stanie spełnić nasze wymagania i oczekiwania. Można postawić na skromny pogrzeb jak i na bardzo drogi. To już zależne będzie od naszych potrzeb i możliwość finansowych. Usług do wyboru mamy tak dużo, że dla każdej zainteresowane osoby coś się znajdzie. wystarczy odwiedzić zakład pogrzebowy kraków, a oni wszystko nam przedstawią. Profesjonalnie przygotowany z ofertą zakład pogrzebowy wie jak przygotować pogrzeb. Mają kompleksowe usługi, z których wybierzemy wszystko, co tylko chcemy. Wystarczy sprawdzić ofertę i dopytać o jej szczegóły, a wtedy będziemy wiedzieć, które z tych usług są dla nas odpowiednie, a które nie.