ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

[email protected]

Depilacja pastą cukrową nie powoduje podrażnień

23 sty

Depilacja pastą cukrową nie powoduje podrażnień

Coraz częściej do zabiegu depilacji stosuje się pastę cukrową.

Dzięki paście cukrowej szybko i skutecznie uzyskasz jedwabisty, pozbawiony włosków wygląd ciała. Jest to metoda depilacji idealna dla wszystkich obszarów ciała u mężczyzn i kobiet. Podczas depilacji pastą cukrową włosy są usuwane zgodnie z kierunkiem wzrostu, zatem jest to metoda usuwania owłosienia mało bolesna. Skóra jest oczyszczona i pudrowana, dzięki temu pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosków. Zabieg depilacji pastą cukrową jest bardzo higieniczny i nie pozostawia osadu, wszelkie pozostałości można zmyć wodą.

Depilacja pastą cukrową nie powoduje podrażnień

Skuteczne kosmetyki do depilacji całego ciała

Pasta cukrowa jest podgrzewana do temperatury ciała i nakładana specjalnym aplikatorem na zbędne włoski, które chcemy usunąć. Dzięki temu włoski są uniesione i możemy usunąć podczas depilacji nawet najkrótsze z nich wraz z cebulkami. Przed zabiegiem na depilowaną okolicę nakładane są specjalne preparaty, mogą to być pudry lub kremy, które chronią naskórek przed uszkodzeniem. Po depilacji cukrowej możemy nałożyć kosmetyki po depilacji nawilżające i łagodzące skórę.

Efekt depilacji cukrowej, który pozwala zachować gładką, wolną od zbędnego owłosienia skórę, utrzymuje się około 10-12 dni. Po tym czasie włoski ponownie zaczynają odrastać, przy czym skóra nie ulega zapaleniu ani zaczerwienieniu, ryzyko wrastających włosków jest minimalne. Zabieg depilacji cukrowej warto powtarzać co 3-4 tygodnie. W ten sposób zbędne włoski rosną znacznie wolniej, z czasem stają się cieńsze i mogą prawie zniknąć. Dla uzyskania najlepszego efektu depilacji pastą cukrową włoski powinny mieć długość nie mniejszą niż 2-5 milimetrów.

Jeśli szukasz skutecznej pasty cukrowej lub innych kosmetyków do depilacji lub do zastosowania po zabiegu depilacji, możesz zajrzeć na stronę epilaxpolska.pl. Metoda depilacji pastą cukrową jest najdelikatniejszą ze wszystkich, praktycznie bezbolesną, nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje wrastania włosków i jest idealna dla wszystkich części ciała. Możemy ją zastosować zarówno na nogach, jak i na twarzy, pod pachami, w okolicach bikini.