ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

EVENTY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU JESIENIĄ – CZY TO MOŻLIWE?

18 Paź

EVENTY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU JESIENIĄ – CZY TO MOŻLIWE?

Wielu klientów firm eventowych, chciałoby zorganizować imprezę na świeżym powietrzu, w jesienny wieczór. Ty stoisz wtedy przed dość trudnym zadaniem, ponieważ musisz zadbać o to, aby wszystkim było ciepło. Czy można stworzyć przyjemną atmosferę eventu, bez wykorzystywania gazowych parasoli grzewczych? Okazuje się, że tak! Na ratunek przychodzi promiennik elektryczny!

NIEWIELKI, LEKKI I PORĘCZNY

Promiennik IR to nic innego jak reflektor ciepła, który wytwarza promieniowanie podczerwone. To ten rodzaj promieni, które tańczą na Twojej skórze w słoneczny dzień, delikatnie rozpieszczając je ciepłem. Urządzenie nie rzuca się w oczy. Może więc zostać przymocowane do namiotów, altan czy gałęzi drzew. Wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Można również postawić na wytrzymałe stelaże, które zostaną strategicznie rozstawione w polu imprezy.

Promienniki IR nie wytwarzają żadnego zapachu, w związku z czym nie musisz martwić się nieprzyjemną wonią, z którą miałbyś do czynienia w przypadku parasola grzewczego. Co więcej, ich ciepło odczuwalne jest natychmiast po uruchomieniu. Dlaczego? Promienniki nie ogrzewają powietrza, a oddziałują na osoby oraz przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu. Do funkcjonowania nie potrzebują paliwa, a jedynie energii elektrycznej. To świetne rozwiązanie na eventy w plenerze, ponieważ urządzenia te są również łatwe w obsłudze, a po spakowaniu zajmują niewiele miejsca.

KTÓRE PROMIENNIKI IR WYBRAĆ?

Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, jak wybrać te urządzenia, które najlepiej sprawdzą się na eventach oraz czym się kierować podczas dokonywania wyboru. Nie musisz się znać na tym temacie. We wszystkim pomogą Ci fachowcy. Zajrzyj na stronę irsystem.pl. Irsystem to firma, które oferuje promienniki IR TERM2000, które dobiera do indywidualnych potrzeb klienta. Pracownicy wytłumaczą Ci, które urządzenia najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku i jak z nich prawidłowo korzystać.