ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Jakie płytki wybierać na podłogi do pomieszczeń

12 Mar

Jakie płytki wybierać na podłogi do pomieszczeń

Płytki ceramiczne o wyglądzie kamienia oraz drewna są obecnie najbardziej poszukiwanymi materiałami podłogowymi, ponieważ mają bardzo dobre właściwości użytkowe.

Są dostępne w szerokiej gamie wzorów, faktur i kolorów, które zwiększają atrakcyjność wizualną każdego miejsca, w którym są zainstalowane. Bardzo wygodne jest utrzymanie podłogi z płytek i wymaga minimum wysiłku, aby zachować ich lśniący i świeży wygląd. Zainstalowanie podłogi z dobrej jakości płytek w domu lub biurze z pewnością zwiększy wartość pieniężną nieruchomości. Płytki podłogowe i ścienne z kamienia naturalnego lub o wyglądzie drewna są uważane za jedną z najbardziej preferowanych opcji do zainstalowania w pokoju, łazience czy kuchni. Płytki podłogowe o wyglądzie kamienia czy drewna są również dostępne w różnych gatunkach jakości. Preferowane są oczywiście podłogi z prawdziwego kamienia czy drewna, jako materiał budowlany najbardziej ekskluzywny i wysokiej jakości, jednak nie wszędzie takie produkty mogą być w odpowiedni sposób zamontowane.

Jakie płytki wybierać na podłogi do pomieszczeń

Można zatem wybrać płytki podłogowe czy kafelki na ścianę imitujące cegłę, drewno czy różne rodzaje kamienia, a nawet beton, aby nadać naszym pomieszczeniom pożądany wygląd i wystrój.

Dobrej jakości wygląd nie tylko wyglądają pięknie i stylowo, ale również charakteryzują się wyjątkową trwałością i są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Bez problemów wytrzymają duże natężenie ruchu, wilgotność w pomieszczeniu czy plamy, które można łatwo zetrzeć. Dodatkowo na podłogach w kuchni, salonie, łazience czy w przedpokoju możemy zainstalować antypoślizgowe płytki, które zwiększą bezpieczeństwo użytkowania. Płytki podłogowe są wyjątkowo odporne na wodę i zabrudzenia i nie można ich łatwo uszkodzić. Są również bardzo łatwe do czyszczenia i konserwacji, ponieważ wymagają jedynie regularnego zamiatania za pomocą miotły i zmywania przy pomocy mopa podłogowego z łagodnym środkiem do mycia podłóg. Płytki opoczno classic oak brown są lubiane przez wielu klientów i jest to popularny materiał na podłogi, ponieważ są trwałe i zapewniają wspaniały wygląd wizualny w miejscu, w którym są zainstalowane.