ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Terminal płatniczy- zero abonamentu

27 Gru

Terminal płatniczy- zero abonamentu

Jest taka opcja, że można mieć terminal płatniczy, ale nie trzeba za niego w ogóle płacić. Nie interesuje nas abonament i prowizję o kwot, które wpłacają klienci. Nie jest to oferta nieograniczona, bo można z niej korzystać przez rok.

W tym czasie, jeśli nie mamy obrotu większego jak sto tysięcy złotych to bez kosztów korzystamy z karty. To proste i praktyczne rozwiązanie. Z drugiej strony jest to rozwiązanie, które daje nam możliwość dotarcia do większej liczby klientów. to, dlatego ma to takie bardzo duże znaczenie, co robimy i jak robimy, bo przecież zyski dla firmy są bardzo ważne. Nie ma znaczenia czy to mała czy średnia firma to im więcej udaje się zarobić tym lepiej. Skoro nie trzeba płacić abonamentu to trzeba z takiej okazji skorzystać i wybrać to, co dla nas jest najlepsze. Najważniejsze dla nas jest pełne zadowolenie z działania urządzenia, dlatego ma znaczenie to gdzie to urządzenie zamówimy. trzeba stawiać na firmę, która zagwarantuje nam prawidłowe działanie przez cały czas. Gdyby się coś złego stało to taka firma powinna bardzo szybko przyjechać i to naprawić. Wtedy będziemy zadowoleni, bo wiemy, że nasi klienci cały czas mogą płacić kartą. Wielu klientów odchodzi ze sklepów i firm gdzie nie da się płacić kartą. Nie chcą chodzić do bankomatów, bo tam płacą prowizję i to wysoką, dlatego wolą korzystać z płatności bezgotówkowej. My musimy być na wszystko bardzo dobrze przygotowani i wtedy wiemy, że nasi klienci dadzą nam zarobić sporo pieniędzy. Nie pozostaje nam nic innego jak wybrać to, co dla nas najlepsze.

Korzystanie z terminalu płatniczego jest bardzo proste i każdy sobie z tym poradzi. To, dlatego warto wybrać firmę, która się tym zajmuje i nam pomoże. Dla nas terminal płatniczy bez abonamentu to czysty zysk i bardzo szybko się o tym przekonamy. Te firmy małe i średnie, które zamontowały terminie płatnicze u siebie są bardzo zadowolone, bo mają o wiele większe zyski niż przypuszczali. Właśnie o to chodzi żeby jak najwięcej z tego mieć dla siebie.