ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Karetki przesuwne

15 Maj

Karetki przesuwne

Samo słowo karetka będzie kojarzyć się ze służbą zdrowia. Jednakże nie jest to jedyne znaczenie tego słowa. Karetka jest bowiem również elementem, który możemy przypisać do wózków widłowych. Chodzi mianowicie o przednią część wózka widłowego, o same widły z całą konstrukcją.

Tak naprawdę owa karetka może mieć zróżnicowaną formę, zróżnicowane parametry. To bardzo ważne, ponieważ w różnych magazynach oraz zakładach pracy stykamy się z bardzo zróżnicowanymi wymaganiami odnoszącymi się właśnie do owej karteki, a tym samym do możliwości przenoszenia, przewożenia i składowania różnych ładunków. W tym miejscu wskażemy na to, że karteki wózków widłowych mogą mieć bardzo zróżnicowane formy, aczkolwiek w głównej mierze wskazuje się na użycie karetek przesuwnych. Owa funkcja może być sterowana ręcznie lub też automatycznie. Tym samym widły mogą mieć różną szerokość, ale może być ustawiana ona automatycznie za pomocą odpowiedniej funkcji lub też ręcznie przez operatora wózka widłowego. Podobnie sytuacja wygląda w odniesieniu do parametru głębokości wysuwu wideł wózkowych. Tutaj wykorzystywane są często karetki z możliwością automatycznego wysuwania ich do przodu.

Każda karetka wózka widłowego powinna pozwalać na zróżnicowaną pracę, powinna pozwalać na różne możliwości. Istotne jest to, że każda karetka wózka widłowego może być wymieniana na nową, na inną, na lepszą bez konieczności wymieniania samego wózka. Przed jej zakupem warto oczywiście bardzo dokładnie określić swoje potrzeby odnoszące się do tego elementu, aby dokonać zakupu właściwego elementu. W tym miejscu będziemy chcieli wskazać w sposób szczególny na stronę internetową karetka do widlaka. Jest to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w różnego rodzaju osprzęt do wózków widłowych, w tym oczywiście mowa jest o owych karetkach do widlaków. Wymiana karetki widlaka nie musi być skomplikowana i nie musi zbyt wiele kosztować, o ile oczywiście zlecimy to wszystko odpowiednim profesjonalistom.