ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Profesjonalne usługi obrabiania stali

17 wrz

Profesjonalne usługi obrabiania stali

Obecnie w przemyśle stosowane są bardzo nowoczesne rozwiązania które pozwalają na dokładną obróbkę stali, dzięki temu będziemy mogli przykładowo wyciąć bardzo dokładnie każdy kształt.

Posłużą nam do tego urządzenie które tną przykładowo za pomocą strumienia wody, cięcie wodą to wykorzystanie strumienia wody o bardzo dużym ciśnieniu w celu cięcia materiału. Oczywiście warto zwrócić uwagę iż jest najbardziej dokładna metoda, dlatego stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest największa precyzja.

Profesjonalne usługi obrabiania stali

Precyzyjne cięcie stali

Cięcie wodne posiada wiele zalet, między innymi fakt iż w tym przypadku metal nie rozgrzewa się tak jak w przypadku stosowania innych metod, cięcie laserem czy też plazmą będzie również mniej precyzyjne. Oczywiście dodatkowo materiał nie jest narażony na powstawanie mikropęknięć czy zarysowań. Naturalnie tą metodą będziemy mogli ciąć także płytki ceramiczne, w przypadku kiedy potrzebujemy wycięcia dokładnych wzorów do łazienki, wówczas będzie to najbardziej optymalna metoda. Dzięki temu będziemy mogli uzyskać płytki o bardzo równych krawędziach, to z pewnością będzie mocno wpływało na estetykę naszej łazienki. Oczywiście mogą być to płytki różnej wielkości, również płytki gresowe o dużej grubości, które doskonale sprawdzą się przykładowo na zewnątrz budynku, na balkonie lub też na naszym tarasie.

Bardzo precyzyjne cięcie plazmowe CNC na ogół stosuje się do cięcia różnego typu elementów stalowych. Wielką zaletą jaką posiada cięcie plazmowe jest możliwość regulacji prędkości cięcia. W ten sposób cięta może być nawet wyjątkowo gruba blacha, obecnie wykorzystuje się maszyny programowane cyfrowo, dzięki nim możemy uzyskać bardzo wysoką precyzję cięcia. Dodatkowo także wyeliminujemy błąd ludzki. Oczywiście jest to metoda pozwalająca uzyskać dowolny kształt, dlatego też często stosowana jest podczas produkcji różnego rodzaju podzespołów metalowych.

Jeżeli poszukujemy tego rodzaju usług warto wejść na stronę http://numar.pl, znajdziemy tam ofertę cięcia stali za pomocą wody, cięcia CNC, dodatkowo materiał może zostać zespawany, oferowane są takie usługi jak frezowanie, krawędziowanie czy też toczenie.