ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Komfortowe podwójne łóżko wysuwane

12 Lip

Komfortowe podwójne łóżko wysuwane

Współczesne łóżka oferują znacznie większą wszechstronność w porównaniu z pierwszymi projektami.

Chociaż zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne projekty pełnią funkcję mebli do siedzenia, nowoczesna konstrukcja kanapy w pełni wykorzystuje innowacyjne rozwiązania i służy również jako miejsce do spania. Łóżka rozkładane to na ogół sofa z metalową lub drewnianą ramą i materacem pod poduszkami do siedzenia, które łatwo rozkładają się lub otwierają zamieniając się w łóżko. Rozkładane łóżka są idealnym meblem do małych przestrzeni, na którym wygodnie może spać dwie osoby. Dzięki temu, że łóżko jest wysuwane, możesz z łatwością cieszyć się komfortem salonu i przekształcić go w sypialnię, kiedy tylko masz ochotę położyć się spać. Możesz łatwo wyciągnąć siedzisko lub rozłożyć oparcie i natychmiast zmienić mebel wyglądający jak sofa w łóżko. Ten mebel sprawia, że masz salon i sypialnię w jednej przestrzeni lub dodatkowe miejsce do spania dla gości nawet dysponując niewielką przestrzenią. To oszczędność miejsca i dodatkowy komfort w jednym meblu.

Trwałość jest niezbędna niezależnie od tego, jaki rodzaj mebli do spania zamierzasz kupić. Łóżka wykonane z litego drewna liściastego są najtrwalszymi i najmocniejszymi ramami.

Połączenie stali i drewna, a nawet mieszanki sklejki o jakości meblowej to doskonały wybór. Jeśli chodzi o wyposażenie sypialni dla dzieci, łóżka piętrowe są najczęściej wybieranymi odmianami miejsc do spania dla rodzeństwa. Innym wyborem dla rodzeństwa lub dodatkowych gości może być łóżko podwójne wysuwane, które zapewnia nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo, ponieważ nikt z niego nie wypadnie. Łóżka piętrowe są korzystne pod względem oszczędzania miejsca, a także zapewniają dzieciom dużo zabawy i emocji. Od dawna dzieciom podobał się pomysł spania na górnej koi, ponieważ mają wrażenie, że wspinają się po wieży. Nie można jednak wykluczyć niuansów łóżka piętrowego, które budzą obawy wszystkich rodziców. Po pierwsze, łóżka piętrowe mogą nie być tak wytrzymałe, jak chcieliby tego rodzice, co powoduje obawy dotyczące bezpieczeństwa.