ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Rolety dobrze sprawdzają się do osłonięcia okien w domu i biurze

19 Mar

Rolety dobrze sprawdzają się do osłonięcia okien w domu i biurze

Dekoracja twojego okna powinna pasować do wystroju wnętrza.

Najlepiej nadają się do tego estetyczne i uniwersalne rolety, które są dostępne dla prawie wszystkich stylów, typów i kształtów okien. Niezależnie od posiadanego wystroju w pomieszczeniu rolety będą idealne do osłaniania okien przed nadmiernym światłem czy wzrokiem przechodniów.

Rolety dobrze sprawdzają się do osłonięcia okien w domu i biurze

Solidne i niedrogie rolety okienne

Rolety okienne są dostępne we wszystkich kolorach, jakie można sobie wyobrazić. Można również do nich zastosować różnorodne materiały, grubsze, cieńsze lub dzień-noc w zależności od naszych potrzeb. Rolety pionowe są dostępne w wielu różnych wzorach i teksturach, wprowadzając nową formę estetyki lub elegancji do twojego domu. Możemy wybrać rolety z tkanin, drewna, metalu lub imitacji drewna w szerokim zakresie faktur i różnorodnej kolorystyce. Dobrej jakości rolety są trwalsze w porównaniu z innymi metodami zasłonięcia okien. Wytrzymałość i solidność sprawiają, że rolety tego typu są idealne do długotrwałego użytkowania.

W porównaniu do innych zasłon okiennych z tkaniny, rolety są łatwiejsze do czyszczenia. Do tego celu wystarczy wilgotna i miękka szmatka do przetarcia z kurzu. Pokrycia tekstylne, takie jak zasłony i firany, wymagają częstego zdejmowania, prania i wymiany na nowe, aby utrzymać je w czystości. Rolety są również niezwykle łatwe do obsługi za pomocą sznurków czy łańcuszków do regulacji ich podniesienia i opuszczenia. Najczęściej spotykanym rodzajem są rolety zamontowane w górnej części skrzydła okiennego i przytrzymywane bocznymi prowadnicami. Są one nie tylko estetyczne, ale również dobrze blokują światło wpadające do pomieszczeń.

Niedrogie rolety okienne można zakupić na stronie producenta https://rolmajster.pl/sklep/rolety. Można je łatwo samodzielnie zamontować na ramie okna za pomocą taśm dwustronnych, nie wymagają zatem żadnego wiercenia czy używania narzędzi. Jest to najbardziej estetyczne i trwałe rozwiązanie, jeśli chodzi o zasłanianie okien. Rolety świetnie się sprawdzą w pomieszczeniach, w których nie można zastosować zasłon i firanek, jak łazienki i kuchnie, gdzie jest dużo wilgoci.