ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Konsultacje SEO ze specjalistą od pozycjonowania stron

25 sty

Konsultacje SEO ze specjalistą od pozycjonowania stron

Każdy kto prowadzi sklep internetowy czy też firmę usługową reklamująca się w internecie powinien zainteresować się jej odpowiednia promocją.

Można wykupić reklamy w Google czy też mediach społecznościowych, dzięki temu zyskamy wielu odbiorców, jednak kiedy wyczerpią nam się fundusze nasza strona przestanie być wyświetlana. Na sukces strony www, wpływa odpowiednia promocja, obecnie jednym z najlepszych narzędzi marketingu internetowego jest pozycjonowanie stron www. Każdy webmaster pragnie, aby jego strona znalazła się na jak najlepszym miejscu wyszukiwania w wyszukiwarkach. Obecnie największy udział w rynku, posiada Google. Udział Google w rynku, ciągle rośnie, wyszukiwarka wciąż zdobywa nowych użytkowników. Dzieje się tak dzięki bardzo dobremu algorytmowi wyszukiwania stron w zasobach internetu. Roboty Google, przeszukują sieć poruszając się po linkach umieszczonych na stronach. Nowe strony zapisywane są w indeksie Google, wyszukiwarka tworzy w ten sposób swoją bazę danych stron www. Następnie strony są wyświetlane użytkownikowi, według określonych zasad. Algorytm opiera się na linkach prowadzących do strony, linki powinny również zawierać słowo kluczowe adekwatne do linkowanej strony.

Linki nie są sobie równe, najlepsze linki pochodzą ze stron tematycznych, długo obecnych w indeksie wyszukiwarki, oraz tematycznie podobnych do strony do której linki prowadzą. Kiedy zastanawiamy się czy nasza strona jest dobrze przygotowana do pozycjonowania, lub też chcemy lepiej ją promować warto zdecydować się na konsultacje https://arries.pl/konsultacje-seo/. Specjalista doświadczony w pozycjonowaniu stron oceni naszą stronę, wykona jej audyt,. Sprawdzi linki prowadzące do strony, na tej podstawie można będzie podjąć właściwą strategię pozycjonowania. Warto także przyjrzeć się zawartość strony, przykładowo można ocenić tekst zawarty na stronie. Warto aby był tematyczny i zawierał słowa kluczowe, które interesują naszych potencjalnych odbiorców. Wówczas nasza stron pojawi się na wysokich miejscach wyszukiwania na wiele różnych słów kluczowych które opisują nasz biznes.