ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Jak skutecznie inwestować na rynku nieruchomości

20 Sty

Jak skutecznie inwestować na rynku nieruchomości

Od kilku lat inwestycje w nieruchomości stają się bardzo popularnym sposobem inwestowania pieniędzy w naszym kraju.

Możemy przykładowo zakupić mieszkanie, które będziemy mogli wynająć lub też poczekać i odsprzedać z zyskiem. Wiele osób zarabia remontując starsze mieszkania, wymieniając ich wyposażenie, wykonując generalne remonty, wymianę instalacji elektrycznej, czy też gruntowne remonty łazienki kuchni. Wówczas stare, wcześniej nieatrakcyjne mieszkanie może zamienić się w nowoczesne, na którym można będzie zarobić. Warto zwrócić uwagę na rynek nieruchomości w miastach, w których znajdują się uczelnie wyższe, uniwersytety, uczelnie politechniczne w tych miastach zawsze będzie zapotrzebowanie na mieszkania, ze względu na wynajmujących studentów. Ze względu na oszczędności studenci często wynajmują mieszkanie w kilka osób, może być to źródłem dobrego dochodu dla właściciela mieszkania. Jak skutecznie inwestować na rynku nieruchomości

Mamy również gwarancję, że cały czas będziemy mieli zapotrzebowanie na tego rodzaju lokal, a jeżeli ceny na rynku nieruchomości dostatecznie wzrosną, będziemy mogli mieszkanie wyremontować i sprzedać z dobrym zyskiem.

Z pewnością inwestycje w nieruchomości to ciekawa alternatywa dla oszczędzania na lokatach bankowych, lub też inwestowaniu na niepewnej giełdzie papierów wartościowych. Oczywiście ciekawym pomysłem może być zakupienie atrakcyjnej działki budowlanej, możemy poszukiwać terenów rolnych, które uwzględnione są w planach miasta czy też gminy, które będą przeznaczone pod zabudowę. Wówczas cena tego rodzaju nieruchomości może wzrosnąć wielokrotnie, dodatkowo jeżeli na tych terenach zapadnie decyzja o wybudowaniu drogi szybkiego ruchu, autostrady, będziemy mogli ją sprzedać pod stację benzynową, czy też lokal gastronomiczny. Kiedy będziemy kupić lub też sprzedać nieruchomość będziemy mogli skorzystać z platformy: https://www.maxon.pl/mieszkania/domy-na-sprzedaz. Znajdziemy tam nie tylko mieszkania, ale także domy i gruntu z całej Polski. Wyszukiwarka umożliwia zawężenie kryteriów, do określonej lokalizacji czy też ceny.