ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Kwestie konserwacji sprzętu budowlanego mają ważne znaczenie

4 Mar

Kwestie konserwacji sprzętu budowlanego mają ważne znaczenie

Utrzymanie sprzętu budowlanego w dobrym stanie przyczynia się do około 40 procent całkowitych kosztów przekroczenia projektu budowlanego. Przyczynia się to również do opóźnień w projektach, opóźnień w terminach pracy, ale jest łatwy do uniknięcia.

Biorąc sprzęt budowlany do regularnej konserwacji, pomagasz swojej firmie na wiele sposobów, które przyniesie korzyści Twojej firmie. Regularna konserwacja sprzętu nie jest darmowa i często wydaje się, że płacisz komuś, żeby ci powiedział, że nie ma żadnej awarii maszyny. Ale płacisz technikom, aby mogli dostroić sprzęt i sprawdzić, czy nie trzeba wymienić jakiejś części. Kiedy jesteś w miejscu pracy, nie musisz się martwić o stan swojego sprzętu. Będziesz mógł kontynuować pracę bez konieczności płacenia za naprawę poważnych awarii. Z czasem przekonasz się, że wydałeś mniej na sprzęt niż w poprzednich latach, kiedy sprzęt budowlany nie był konserwowany i sprawdzany. Poprawia to także bezpieczeństwo twojego sprzętu. Wprowadzając regularną konserwację sprzętu, poprawiasz bezpieczeństwo nie tylko sprzętu, ale także miejsca pracy. Ponieważ masz pewność, że wszystko będzie działało tak, jak powinno i nie musisz się martwić, że sprzęt stanowi dla kogoś zagrożenie wypadkiem. Zapobiegawcza konserwacja sprzętu wraz z odpowiednim szkoleniem pomoże zapobiec obrażeniom i zwiększy bezpieczeństwo w miejscu pracy, co również zwiększa

Twój zysk, ponieważ będziesz miał mniej dni przestoju. Brak sprzętu przez kilka godzin w celu regularnej konserwacji może być uciążliwy.

Ale uszkodzenie sprzętu i skomplikowana naprawa przez kilka dni lub tygodni jest większym problemem dla Ciebie i Twojej firmy. Dzięki oprogramowaniu do zarządzania budową możesz zbudować kompleksowy harmonogram, nie tylko swoich projektów, ale także konserwacji maszyn budowlanych. Pomiędzy regularnym harmonogramem konserwacji sprzętu a wiedzą o swoich projektach możesz opracować harmonogram, aby konserwacja zapobiegawcza nie wstrzymywała projektu. Jeśli wybierzesz serwis cummins, nie będziesz mieć sprzętu nieczynnego przez kilka dni lub dłużej, tylko krótki okres na potrzebną konserwację i naprawę.