ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Profesjonalne usługi lawetą

16 Kwi

Profesjonalne usługi lawetą

Pomoc wtedy, kiedy zepsuje się samochód albo ulegnie wypadkowi jest bardzo potrzebna. Sami nie będziemy przecież holować pojazdu, bo nie zawsze się da.

Uszkodzony pojazd, który został mocno rozbity nie jest łatwy do wciągnięcia na lawetę, a co dopiero na jakieś kombinacje we własnym zakresie. Jeśli samochód jest zakleszczony w innym to laweta, która przyjedzie ma spore wyzwanie żeby sobie z tym poradzić. To oznacza, że laweta gorzów, która przyjedzie na miejsce musi być obłuskiwana przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Wtedy szanse na szybsze i bezpieczniejszego wykonanie pracy są większe. Jeśli nie mamy autocasco, a wypadek na drodze był z naszej winy to niestety, ale zapewne z własnej kieszeni będzie musieli za usuniecie samochodu zapłacić? Wtedy warto wybrać kogoś, kto jest tani, ale i solidny, bo wtedy wiemy, że nasz samochód bezpiecznie zostanie wciągnięty na lawetę. Teraz nie ma się, co zastanawiać nad tym, co należy z nim zrobić. Na razie musimy dotrzeć do domu, ochłonąć i wtedy będziemy się nad tym zastanawiać. Teraz mamy inny problem na głowie i trzeba się cieszyć żeby pomógł nam ktoś w tym zadaniu. Wtedy będziemy o wiele bardziej zadowoleni.

Przyjechała laweta

Sytuacja z wjeżdżaniem samochodu na lawetę jest trudniejsza na ruchliwej drodze. Często wtedy pomaga policja, która ruch na chwilę blokuje. Trudniej jest na drodze ekspresowej czy autostradzie, bo wtedy trzeba będzie wezwać policję, która musi jakoś te samochody zatrzymać, a to bardzo trudne zadanie. Lepiej nie robić tego samodzielnie, bo można spowodować zagrożenie, które może się źle skończyć dla nas i innych kierowców, a na pewno tego nie chcemy. Firma, która przyjedzie na miejsce będzie się starała bardzo szybko załadować samochód na lawetę i odjechać. Firmę, która działa ekspresowo i na wszystkich rodzajach dróg znajdziemy na stronie laweta Gorzów. Jeśli zdecydujemy się na tę firmę to na pewno będziemy zadowoleni, bo oni są bardzo dobrze przygotowani do nawet najtrudniejszych zadań.