ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Sekrety ubierania się jak skandynawska dziewczyna

15 Lut

Sekrety ubierania się jak skandynawska dziewczyna

Jeśli paryski szyk był kiedyś uosobieniem tego, do czego dążył świat mody, teraz jest to styl Scandi, w którym szukamy inspiracji.

Od projektowania mebli do wnętrz i przyziemnych koncepcji, takich jak „hygge” (przytulność) i „lagom” (moderacja), nasza obsesja na punkcie wszystkich rzeczy skandynawskich, w szczególności mody, nie wykazuje żadnych oznak zanikania. Nic więc dziwnego, że chętnie uczymy się ubierać jak nasze ulubione gwiazdy w stylu skandynawskim.
Na przykład luźna koszula, ulubione dżinsy, zamszowe botki lub trampki oraz klasyczny wełniany płaszcz to podstawa stylu skandynawskiego. Jeśli czujesz się zainspirowany i, bądźmy szczerzy, trochę zazdrosny o ten wyjątkowy skandynawski styl ubierania się, nie jesteś sam. Skandynawskie trendy w modzie są na topie od lat, a jeśli przeglądasz platformy społecznościowe, zobaczysz, że wszyscy starają się je odtworzyć i dopasować do siebie. Po pierwsze, należy zauważyć, że jeśli chodzi o modę skandynawską, mówimy o szerokiej gamie kultur. Masz style, trendy i wpływy z całej Skandynawii i regionu skandynawskiego, w tym z Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii i Islandii. Skandynawski styl można określić jako wyluzowany, wyrafinowany, nieskomplikowany i łatwy w noszeniu. Ale kiedy się nad tym zastanowić, styl Scandi jest pełen sprzeczności, ponieważ istnieje oczywiste połączenie funkcji z estetyką, luksusu ze skromnością, subtelności z wyrazistością, a także elegancji z prostotą. Pomimo biegunowych przeciwieństw, nie ma zamieszania w tym stylu.

 

To delikatna równowaga i Skandynawowie idealnie ją opanowali. Jeśli odwiedziłeś Skandynawię, wiesz, że jest to tygiel różnorodnych kultur, z ogromną mieszanką stylów odzieży, od minimalistycznego, szykownego wyglądu, który pierwotnie przyciągnął wzrok świata, po ekscytację eklektyczną odzieżą uliczną, która zachwyca tłumy na pokazach mody. Na stronie http://www.phama.co/scandistyle/ znajdziesz więcej wskazówek, jak ubierać się w takim stylu. Niezależnie od tego, czy jest to prosty płaszcz, w połączeniu z czarnymi rajstopami i bluzką, czy też zwykła sukienka z niewielkim akcentem, ten elegancki i nowoczesny trend w modzie zazwyczaj daje fajny wygląd.