ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Serwis nart ile kosztuje?

6 lis

Serwis nart ile kosztuje?

Osoby, które lubią jeździć na nartach muszą się liczyć z tym, że narty trzeba będzie serwisować. Tylko wtedy będzie wiadomo, że narty są bezpieczne i na dłuższy czas nam wystarczą.

Bardzo ważne w nartach jest smarowanie. Można to robić ręcznie na gorąco i wtedy zapłacić trzydzieści złotych. Można również używać do smarowania o wiele lepszych środków i wtedy może to nas kosztować nawet sto złotych. Jeśli kupiliśmy sobie nowe narty to trzeba od razu udać się z nimi na serwis. Tam powiedzą nam, co należy robić. W pierwszej kolejności musimy wyregulować sobie wiązania, ale za to zapłacimy w graniach dziesięciu złotych. Jeśli mamy już starsze narty to można skorzystać z zalewania ubytków w ślizgu i wtedy trzeba będzie indywidualnie dogadywać się, jeśli chodzi o cenę. W serwisie pracują osoby, które bardzo dobrze znają się na wykonywaniu swoich zadań i możemy im powierzyć nawet bardzo drogi sprzęt. Wcześniej trzeba tylko sprawdzać kompetencje takiego serwisu tak żebyśmy na pewno z tych usług byli bardzo zadowoleni.

Wizyta w serwisie nart

Najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktować się z serwisem nieco wcześniej, a wtedy będziemy wiedzieli, kiedy mamy konkretnie do nich przyjść. Umawiamy się na konkretny dzień i godzinę i wtedy wiemy, że narty będą na czas zrobione i że będziemy mogli pojechać sobie w góry czy gdzie tylko chcemy. Jazda na nartach to świetna zabawa dla całej rodziny, dlatego warto się udać tam gdzie jest dużo naturalnego śniegu, a miło spędzimy razem czas. Jeśli będziemy wypożyczać narty to mamy taką zaletę, że są one już przygotowane do zjazdów i niczym nie trzeba się przejmować i żadnych dodatkowych kosztów ponosić. Jeśli będziemy czekać na ostatnią chwile to przed sezonem zimowym ruch jest w serwisie zrobi bardzo duży i często trzeba będzie się ustawić w długiej kolejce żeby z ich usług skorzystać. Jeśli odwiedzimy dzisiaj serwis nart Ostrołęka to na pewno obsłużą nas praktycznie od ręki i na pewno z tego powodu będziemy zadowoleni, bo przygotujemy się szybciej do korzystania z nart.