ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Sprawdź czy Twoja ulubiona piekarnia bierze udział w Orłach Piekarnictwa.

14 Lut

Sprawdź czy Twoja ulubiona piekarnia bierze udział w Orłach Piekarnictwa.

Pieczywo to jednej z bardziej podstawowych produktów, po który sięga każdy z nas.

Do jego wytworzenia potrzebne są tylko i wyłącznie dwa składniki, czyli mąką zbożowa oraz woda. Wszelkie inne dodatki to już tylko i wyłącznie kwestia indywidualnych receptur tworzonych przez najróżniejsze piekarnie w naszym kraju. Dodatki mogą być najróżniejsze, na przykład specjalnie dobrana kompozycja ziół i przypraw, a także najróżniejszego rodzaju pestki, nasiona czy ziarna. Dodatkowo niejednokrotnie są też wykorzystywane drożdże, by ciasto mogło przejść specjalny proces fermentacji alkoholowej. Każda piekarnia w swoim asortymencie posiada wymyśle receptury, które sprawiają, że konsumenci codziennie będą wracać po wyroby piekarnicze z danej piekarni. Sprawdź czy Twoja ulubiona piekarnia bierze udział w Orłach Piekarnictwa.

Jak jednak jasno określić, która piekarnia jest najlepsza w danym mieście? W tym właśnie celu powstał specjalny plebiscyt o nazwie Orły Piekarnictwa.

Ten plebiscyt dotyczy praktycznie każdego miasta w naszym kraju, a każdy kto jest właścicielem piekarni może zgłosić swoją piekarnię do tego plebiscytu. Jest to niezwykła okazja do tego, by móc w razie wygranie pochwalić się swoim konsumentom, że to właśnie ta piekarnia w której nabywają pieczywo byłą najlepszą w danym regionie piekarnią. Zasady są maksymalnie proste, ponieważ specjalny algorytm stworzony przez organizatora tego plebiscytu, zaciąga informacje z internetu na temat opinii i ocen danej piekarni. To właśnie konsumenci dzieląc się swoją opinią, wystawiając ocenę danej piekarni mogą wpłynąć na wynik tego plebiscytu. Oczywiście organizator przewidział kwestię na przykład taką, że nie może wygrać takiego plebiscytu piekarnia, która będzie miała jedną opinię, maksymalnie wysoką. Pod uwagę brana jest tak zwana średnia ważona czyli wysokość ocen oraz ich ilość. Sprawdź czy Twoja ulubiona piekarnia jest wpisana na Plebiscyt Orły Piekarnictwa. Dodając pozytywną opinię swojej piekarni zwiększasz szanse na wygraną.