ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Szafy kartotekowe przydatne w każdym miejscu

7 Cze

Szafy kartotekowe przydatne w każdym miejscu

Szafy kartotekowe przydają się niemalże w każdym miejscu, w każdej instytucji. Ich przeznaczenie jest głównie związane z placówkami medycznymi oraz instytucjami administracyjnymi. Jest to bez wątpienia najbardziej praktyczne rozwiązanie w takich miejscach, w których istnieje konieczność przechowywania kartotek pacjentów czy też petentów.

Jakość owych szaf kartotekowych jest elementem kluczowym. Owa jakość na pewno przekłada się bowiem na czas ich sprawnego użytkowania. Mówiąc o owej wysokiej jakości, wskażemy na firmę Gaudia. Jest to podmiot, który od lat dostarcza na rynek szafy trwałe, funkcjonalne, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem.

Warto postawić na wysoką jakość

Szafy kartotekowe to wysoka jakość użytkowa. Są one wykonane z bardzo wysokiej jakości blachy o grubości od 0.6 do 2mm. Mamy do czynienia z produktem, który jest w pełni odporny na działanie korozji. To przekłada się na bardzo wysoką trwałość i możliwość użytkowania danego mebla przez bardzo wiele lat. Blacha, z której jest wykonana dana szafa kartotekowa, malowana jest na określony kolor.

Mamy do czynienia z jednym kolorem podstawowym, ale jednocześnie istnieje możliwość wyboru jednego z kolorów z palety barw RAL. Poza wymienionymi cechami, należy w tym miejscu wskazać także na:

– bezpieczeństwo użytkowania,
– estetykę,
– funkcjonalność.

Bezpieczeństwo jest jednym z kluczowych elementów, o którym w tym miejscu nie można nie wspomnieć. Na pewno stabilność danego mebla jest czymś, co jest bardzo ważne. Oczywiście daną szafę kartotekową należy przed rozpoczęciem użytkowania wyważyć i ustawić na równym podłożu. Jednakże ową stabilność zapewnia jej również inny element. Mowa mianowicie o blokadach na poszczególnych szufladach. Z jednej strony nie można otworzyć jednocześnie większej ilości szuflad jak tylko jednej. Poza tym mamy dodatkową blokadę, przez którą żadnej z szuflad nie można wysunąć całkowicie, ale tylko do pewnego momentu. Jak najbardziej warto jest bliżej zainteresować się tymi produktami. Można to uczynić za pośrednictwem strony internetowej https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-kartotekowe

Liczy się także cena

Mówiąc o tychże szafach kartotekowych, nie można nie wspomnieć także o takim aspekcie, jakim jest ich cena. Ta na pewno jest bardzo wyjątkowa i dostosowana do oczekiwań rynku. Na pewno można ją określić mianem konkurencyjnej. Oczywiście każdy model szafy kartotekowej to inna cena. Skoro wspomniano o owym zróżnicowaniu, to zaznaczyć należy także, że owe szafy są dostosowane do różnych potrzeb. Niektóre mają trzy szuflady, inne siedem lub więcej. Niektóre z tych szaf są przeznaczone na kartoteki formatu B5, inne na A4, inne zaś na jeszcze inne formaty dokumentów.

Firma oczywiście gwarantuje swoim klientom wysoką jakość. Trwałość jest tym elementem, który na pewno można określić jako jeden z tych głównych. W porównaniu do wielu innych mebli, w tym do tych drewnianych, te szafy stanowią niezbędny element każdej placówki medycznej oraz wielu administracyjnych.