ul. Stefana Batorego 3/21

32-332 Pruszków

8:00 - 17:00

Od poniedziałku do piątku

+48 6084439991

info@nei.com.pl

Uśmiechu czar

5 Maj

Uśmiechu czar

Śnieżnobiały uśmiech znamy doskonale z ekranów telewizorów, czy też rozmaitych reklam w gazetach. Marzy o nim wiele osób, a dzięki stomatologii estetycznej marzenie te nie jest trudne do realizacji. Dziś odsłonimy sekrety zabiegów wybielających.

Piękny uśmiech można uzyskać na różne sposoby. Na ulicach nie brakuje osób w aparatach ortodontycznych, w sklepach pojawia się coraz więcej aparatów wybielających, które szybciej niż kiedyś znikają z półek. Śnieżnobiałe zęby stały się elementem pożądanym już nie tylko przez celebrytów, ale także szerokie grono osób spoza świata show-biznesu.

O piękny uśmiech można walczyć różnymi metodami. Najtańsze rozwiązanie, ale zarazem najtrudniejsze w realizacji to odpowiednia dieta i systematyczne szczotkowanie. Zadanie zdecydowanie wymagające samozaparcia i sumienności. Na tych o nieco słabszej woli czekają różnej maści preparaty wybielające. Ich jakość i cena bywa różna, a sposób aplikowania często niewygodny. Okazuje się jednak, że wybielanie zębów Wrocław, wcale nie musi należeć do zadań spędzających sen z powiek. Wszystko za sprawą stomatologii estetycznej.

Stomatologia estetyczna Wrocław w największym skrócie mówiąc, zajmuje się poprawą wyglądu zębów. Obecnie przy jej użyciu można wykonać sporą liczbę zabiegów. Do tych najpopularniejszych zaliczamy: wybielanie zębów, piaskowanie oraz licówki. W przypadku wybielania zębów zabieg nie trwa długo, a efekty są widoczne od razu po jego zakończeniu. Piaskowanie polega na usuwaniu przebarwień i kamienia. Wykorzystuje się do tego specjalny piasek dentystyczny. Licówki stosuje się w przypadku zębów o nieestetycznym wyglądzie (częściowo ułamane, przebarwione). W ramach zabiegu na uzębienie nakłada się cienkie, porcelanowe płatki.

Stomatologia estetyczna to także prosta droga do usunięcia wad zgryzu, nierównych zębów, czy też niechcianych szpar między zębami. Z zabiegów może skorzystać praktycznie każdy, choć oczywiście istnieją pewne przeciwwskazania. Na tej liście znajdziemy m.in.: ciążę, czy też alergię. Zabiegi estetyczne nie są również polecane osobom poniżej 16 roku życia.

Medycyna estetyczna to szybka i prosta droga do poprawienia elementów wyglądu, z których nie jesteśmy zadowoleni. To jednak również spore ryzyko. Tylko profesjonalny stomatolog Wrocław wykona zabieg bezpiecznie dla naszego zdrowia i zagwarantuje odpowiedni efekt. Właśnie dlatego decydując się na taki krok korzystajmy ze sprawdzonych specjalistów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak np. firma Omnident.